Лудогорец отваря каси за мача с Истанбул във Варна и Велико Търново

Лудогорец отваря каси за мача с Истанбул във Варна и Велико Търново

Билети за двубоя с турския тим се продават също на клубната база в Разград

Лудогорец ще улесни максимално феновете си във Варна и Велико Търново, желаещи да присъстват на мача с Истанбул Башакшехир, като ще отвори в двата града билетни каси за сблъсъка 23 ноември на „Лудогорец Арена“.

 

На 11 ноември (събота) между 11,00 ч. и 19,00 ч. ще работи билетно гише пред магазин Спорт Вижън в Grand Mall Varna.

 

На 12 ноември (неделя) между 11,00 ч. и 19,00 ч. ще работи каса пред магазин Спорт Вижън в Mall Велико Търново.

 

Клубът напомня, че предимството на временните каси е, че желаещите да посетят двубоя могат да си изберат място в електронната система. Във веригата на Спорт Вижън привържениците могат да си закупят и оригинални артикули на Лудогорец.

 

ПФК Лудогорец напомня, че билети за двубоя с турския тим се продават също на клубната база в Разград. Входни талони могат да бъдат заявени и чрез имейл на адрес: tickets@ludogorets.com

Кирил Домусчиев: Всичко това ще се помни още поне 100 години!

„Успех, Лудогорец и смело напред!“

Ботев (Пловдив) продаде 800 абонаментни карти

Вижте какво съобщиха „жълто-черните“

Легендите на Лудогорец със зрелищно 2:2 (ВИДЕО)

Шоу за 80-годишния юбилей на шампионите

Лудогорец отпразнува 80-годишнината си с мач на легендите и голямо шоу (ВИДЕО)

Спектакълът включваше концерт и нова песен за шампионите

Десподов: Лудогорец остава в сърцето ми

"Животът ме научи на едно нещо – никога не казвай никога"

Кошмар за защитник на Локо Пд, аут е за нови 6 месеца

Калоян Костов е със скъсана предна кръстна връзка и ще се подложи на операция

Вижте кои ветерани играят за юбилея на Лудогорец

Двубоят стартира в 18:00 часа

Беретини намекна, че скоро ще се откаже от тениса

Матео Беретини загатна за възможно оттегляне от професионалния тенис

Доскорошен нападател на ЦСКА 1948 ще играе в Косово

Македонският нападател Марио Илиевски, който до скоро беше част от ЦСКА 1948, продължава кариерата си в косовския гранд Прищина