Лудогорец първи по приходи от билети

Лудогорец първи по приходи от билети

Привържениците на шампионите са вкарали в касата на клуба около 230 бона

Лудогорец е спечелил най-много пари от билети от началото на шампионата. Трите домакинства на разградчани през този сезон на Берое (3:1), Локо Сф (2:1) и ЦСКА (1:0) бяха посетени от близо 15 000 зрители.

Привържениците са вкарали в касата на клуба около 230 бона. Интересно е, че в последните месеци шампионите прибраха доста солидна сума от билети, като изпревариха сериозно Левски и ЦСКА.

Във финалния мач срещу червените миналия сезон и в двубоя срещу Динамо Загреб в Разград зелените също инкасираха доста големи приходи от талони.

Непосредствено след зелените в класацията са Ботев Пд. В домакинствата на канарчетата на Славия (3:0), Монтана (3:1) и Берое(0:2) дойдоха малко над 40 000 зрители.

Въпреки това жълто-черните са прибрали по-малка сума от Лудогорец - около 200 хиляди лева. Разликата е логична предвид доста по-скъпите билети в Разград

Кудерметова и Елизе Мертенс с титла на „Уимбълдън“

Вълнуващ финал при женските двойки в Лондон

Левски си хареса Димо Кръстев

Защитникът е попаднал в полезрението на Левски

Левски продължава с подготовката си за реванша с Апоел в понеделник

Заниманието на "сините" ще бъде открито в първите 15 минути

Официално: ЦСКА 1948 се подсили с африкански защитник

"Червените" продължават да са активни на трансферния пазар

Официално: Халф преподписа с Ботев (Враца)

Мехди Букаси остава във Враца

Каратанчева отпадна на старта на квалификациите в Румъния

Българката загуби от испанка

Крило на Арсенал е вариант за Байерн

Баварците се насочват към Леандро Тросар при провал с Луис Диас

Севлиево осъществи любопитен трансфер

Новакът във Втора лига взе роден в Южна Африка защитник

Алекс Колев с първи гол в Китай

Нападателят донесе победата на своя отбор