Лудогорец победи и Слован Братислава във втората си контрола (ВИДЕО)

Лудогорец победи и Слован Братислава във втората си контрола (ВИДЕО)

Разградчани показват добра форма в подготовката до момента

Лудогорец победи Слован Братислава с 1:0 на стадион „Невога Арена“ във втория си приятелски мач от лятната подготовка. Разградчани разгромиха Приморие с 5:0 в първата си проверка.

В 10-ата минута Руан Круз опита да изненада стража на Слован от дистанция, но не успя да го затрудни.

Тодор Неделев стреля от пряк свободен удар в 40-ата минута, но стражът на Слован отрази изстрела му. На почивката Георги Дерменджиев извърши 8 смени. Само Ивайло Чочев, Тодор Неделев и Педро Нареси запазиха местата си за старта на второто полувреме.

В 60-ата минута Лудогорец поведе в резултата с гол на Ивайло Чочев. Спас Делев подаде към Антон Недялков, който центрира  в наказателното поле, Делев пропусна топката и тя стигна до Ивайло Чочев, който с премерен шут я оплете в мрежата на съперника - 1:0.

Минути след това гол на Матиас Тисера не бе зачетен заради засада, което предизвика недоволство у българския щаб. Центриране на Недялков бе отклонено от защитник на Слован, а Тисера бутна топката в мрежата, но страничния съдия вдигна флага за засада, въпреки че подаването бе от играч на словаците.

Четвърт час преди края на двубоя Спас Делев бе заменен заради контузия. Рай Насименто прати топката в мрежата, но и това попадение не бе зачетено заради засада в 80-ата минута. 

Синер продължава да гази в Рим

Яник Синер продължава уверения си поход на Мастърса в Рим, след като се класира за 1/8-финалите на турнира

ОФИЦИАЛНО: Даниел Зиберт ще ръководи финала на Шампионската лига

Германският съдия Даниел Зиберт ще ръководи финала на Шампионската лига между настоящия носител на трофея Пари Сен Жермен и Арсенал, съобщиха от УЕФА

Спартак Варна се мести в София

„Соколите“ пътуват в сряда за гостуването си на Септември, а след това ще останат в столицата

Мини световното първенство на БФС и Столична община стартира със специален гост

Днес на терените на Национална футболна база „Бояна“ официално стартира Училищният футболен мондиал за смесени ученически отбори от II до IV клас

Гребенчарски свири Септември - Спартак (Варна)

Съдийската комисия към Българския футболен съюз обяви нарядите за 35-ия кръг в долната осмица на efbet Лига

Любо Пенев: Животът понякога ни изправя пред битки, за които никой не е напълно готов

"Благодаря от сърце за тази подкрепа на Стилиян", написа Ел Голеадор