Лудогорец представя отбора в София

Лудогорец представя отбора в София

Отборът на ПФК "Лудогорец" се събира за първа тренировка утре в 14 ч. в комплекс "Царско село" в София

Отборът на ПФК "Лудогорец" се събира за първа тренировка утре в 14 ч. в  комплекс "Царско село" в София. До 25 юни футболистите ще минат през задължителните медицински прегледи, след което тимът ще отпътува за лагер в Смолян. Представянето на новите играчи се планира за края на лагера в "Царско село". 

Лудогорец е един от най-активните тимове на трансферния пазар като до този момент отборът от Разград се подсили с няколко сериозни имена от "А" група и чужбина.
Тухел за феновете: Това е британски хумор и със сигурност мога да го понеса

"Беше справедливо", каза селекционерът на Англия

Охене остава в Левски до края на сезона

Договорът на халфа изтича през лятото

Загорчич: Искахме промени, но те не се случваха

"Оставям доста приятели и много спомени и незабравими моменти", каза вече бившият треньор на Славия

Левски търси начин за раздяла с двама

"Сините" искат да се отърват от Фабио Лима и Патрик Мислович

ЦСКА праща скаут във Франция

Представителят на клуба ще гледа мачове от Лига 2, като акцент ще са няколко играчи, които вече са хванали окото на селекционерите в клуба

Левски напира за двама от ПСВ Айндховен

"Сините" си харесаха дуо от дубъла на "филипсите"

Георги Иванов получи подарък от Испания

Президентът на БФС се срещна със своя колега

Котев: Нямаше амплитуди в играта

“Бяхме в много тежка ситуация след мача с Турция", каза техническият директор на националния отбор

Десподов: Всеки футболист би се обидил от думите, че няма как да се гордеят с нас (ВИДЕО)

Капитанът на националния отбор на България – Кирил Десподов, беше разочарован след поражението с 0:4 от Испания