Лудогорец премина и през Иртиш (ВИДЕО)

Убедителен успех на разградчани срещу бившия тим на Херо

Лудогорец спечели контролата си срещу Иртиш Павлодар с 2:0 в мач от зимната подготовка на "орлите" в Турция. Така "орлите" вече имат 4 успеха в срещите си от подготвителния лагер, едно равенсво и една загуба.

Първия гол в срещата вкара новото попълнение Якуб Швиерчок в 27-та минута. Нападателят засече центриране от корнер на Джоди Лукоки и с глава не остави шанс на стража на казахстанците.

В 34-та Върджил Мисиджан удвои след многоходова акция. Вандерсон изведе Сисиньо на фланга, който по земя асистира на Мисиджан и холандецът не сбърка от удобна позиция.

През втората част Херо направи няколко промени, като в игра се появиха Клаудиу Кешерю, Густаво Кампаняро, Форстър, Натанаел, Жоао Пауло и Светослав Ковачев. Орлите можеха да стигнат до трети гол в срещата в 84-та минута, когато в полза на "орлите" беше отсъдена дузпа. Румънецът се опита да изпълни наказателния удар в стил Паненка, като копна топката, но ударът не представляваше трудост за стража на павлодарци.

Съставът на Лудогорец: 33 Ренан дос Сантос, 8 Лукас Саша, 5 Георги Терзиев, 32 Игор Пластун, 4 Сисиньо,12 Абел Анисе, 10 Густаво Кампаняро, 93 Върджил Мисиджан, 88 Вандерсон, 92 Джоди Лукоки, 70 Якуб Швиерчок