Лудогорец пусна билетите за реванша с Литекс

Лудогорец пусна билетите за реванша с Литекс

Двубоят ще се играе на 18-и март от 17:30 ч., цените са от 8 и 15 лева.

Билетите за мача реванш от 1/4 финалите в турнира за Купата на България Лудогорец – Литекс на 18 март (сряда) от 17,30 ч. в Разград се продават на клубната база Спортен център Лудогорец. В деня на двубоя феновете ще могат да си закупят входни талони и на стадиона. Касата на сектор „В“ отваря в 12,00 ч. След 15,00 ч. ще работят всички останали гишета на "Лудогорец Арена".

 

Цените на билетите за мача с Литекс са следните:

 

Централна трибуна - 15 лева

Сектор А - 10 лева

Сектор Б - 10 лева

Сектор В - 8 лева

Сектор "Гости" - 8 лева

 

Феновете до 18 години ползват намаление от 50 процента срещу представяне на документ за самоличност.

 

За срещата с Литекс важат и семейните билети:

 

Родител с едно дете за сектори А и Б - 12 лева

Родител с две деца за сектори А и Б - 15 лева

Семейство с едно дете за сектори А и Б - 20 лева

Семейство с две деца за сектори А и Б - 25 лева

Семейство с три деца за сектори А и Б - 27 лева

Родител с едно дете за сектори В и Д - 10 лева

Родител с две деца за сектори В и Д - 14 лева

Семейство с едно дете за сектори В и Д - 18 лева

Семейство с две деца за сектори В и Д - 20 лева

 

ПФК "Лудогорец" призовава феновете да се възползват от предварителната продажба на билетите, за да се избегне струпване по касите и входовете на стадиона непосредствено преди началото на мача.

Урибе: Извинявам се на феновете

Треньорът говори след 0:6 от Ботев

Керкез: Искам последният ми мач да е баражът за Европа

Не очаквах победа с такъв резултат, обяви наставникът

Ивелин Попов каза какво се случва в Ботев (Пловдив)

Бъдещето на капитана остава неясно

НА ЖИВО: Арда - Левски 0:3

Домакините гонят място в топ 3

Боримиров, Благой Георгиев и Зоран Балдовалиев на бенефиса на Камбуров

Благой Георгиев, Даниел Боримиров и Зоран Балдовалиев са поредните трима участници, които ще бъдат част от бенефиса на Мартин Камбуров, съобщиха организаторите.

Загорчич определи групата на Славия, Петков е в нея

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич определи групата за гостуването на Крумовград.

ЦСКА пусна билетите за Берое

ЦСКА пусна в продажба билетите за мача срещу Берое Стара Загора от 35-ия кръг Първа лига. Двубоят е на 17 май (събота) от 17:30 ч. на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик.

Иван Стоянов: Загубихме от наши грешки, бяхме по-добри

Наставникът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов даде своето мнение след края на двубоя срещу Локомотив София от плейофната фаза на efbet Лига, загубен от "червените" с 1:2.

Ратко Достанич: Футболистите ми са герои

Ратко Достанич бе много доволен от отбора си и победата над ЦСКА 1948, като с третия пореден домакински успех "железничарите" почти си осигуриха участие в елитната група и през следващия сезон.