Лудогорец се прицели в бразилски нападател

Лудогорец се прицели в бразилски нападател

"Орлите" преговарят за Жоао Верас

 Лудогорец желае да привлече нов бразилски нападател. Разградчани са се насочили към голмайстора на Понте Прета - Жоао Верас.

 
Българският шампион обаче ще срещне сериозна конкуренция за подписа на 20-годишния футболист в лицето на бразилските грандове Сао Паоло, Гремио и Интернасионал.
 
Според TMW, Лудогорец е стартирал преговори с играча, но той все още обмисля бъдещето си.
 
До момента в щатското първенство на Паулища Верас е отбелязал три попадения (б.р. два срещу Сантос и един срещу Коринтианс) в осем двубоя.
 
Мечтата на нападателя е да играе в Италия, а негов идол е Марио Балотели и неслучайно носи фланелката с №45 на гърба си.
ЦСКА 1948 се разбра с Димитър Шейтанов

ЦСКА 1948 ще подпише с вратаря Димитър Шейтанов.

ЦСКА отмъкна от Левски откритие на Мъри Стоилов

ЦСКА нанесе болезнен удар на Левски - привлече досегашния капитан на дублиращия отбор на "сините" Александър Божилов.

Арда прибира 700 000 евро за нападател

Арда ще получи 700 хиляди евро по трансфера на нападателя Тонислав Йорданов в Кишварда.

Берое взима куп българи

Берое прави и невъзможност, за да не плаща 400 бона на БФС и да спази новото правило за поне четирима българи, които да започват като титуляри през новия сезон.

Левски се пазари със сърби за таран

Става въпрос за нападателя Триванте Стюърт от Раднички Ниш.

ЦСКА получил куп трансферни откази

На голяма част от тях са били предлагани доста високи лични условия

Стана ясно защо Алекс Колев е отстранен от първия отбор на Левски

Нападателят развалял атмосферата в тима

Реал Мадрид игра цял мач с човек по-малко, но победи Пачука с 3:1 (ВИДЕО)

"Белия балет" постигна първата си победа на Световното клубно първенство

ЦСКА 1948 с престижна победа - надви шампиона на Косово

ЦСКА 1948 записа втора победа в контролите си, надделявайки с минималното 1:0 срещу шампиона на Косово Дрита в Банско