Лудогорец ще е поставен на жребия в плейофите

Лудогорец ще е поставен на жребия в плейофите

Българският тим с добри шансове за Шампионската лига

Лудогорец има още две крачки до мечтаните групи на Шампионската лига. В третия кръг на най-силния клубен турнир разградчани ще се изправят срещу познат съперник – Динамо Загреб. Хърватите не са страшилището от преди години и спокойно могат да бъдат отстранени от Лудогорец.

Още преди първия мач между двата тима на 2 август Лудогорец ще знае какво евентуално може да очаква в плейофа за груповата фаза на Шампионската лига. Жребият е насрочен за 13:00 идния вторник.

Добрата новина е, че срещата с Динамо гарантира на Лудогорец, че ще попадне в урната на поставените с коефициента на хърватите.

В последните два дни в Шампионската лига се получиха доста изненади, което прави жребия доста интересен.

Лудогорец ще избегне среща в плейофа срещу тимовете на Цървена звезда, ФК Копенхаген и Виктория Пилзен, ако звездашите и чехите се справят съответно срещу Пюник и Шериф Тираспол.

В групата на непоставените обаче с най-висок коефициент влиза Карабах, който се изправя срещу унгарския Ференцварош. Друга интересна двойка е тази на Будьо/Глимт, който играе срещу Жалгирис, която също е потенциален съперник на Лудогорец. Сензацията Макаби Хайфа пък се изправя срещу Аполон Лимасол, което изглежда възможно най-приемливия вариант за Лудогорец.

Директно в този кръг влиза турския Трабзонспор, който е с най-нисък коефициент

ПОСТАВЕНИ ДВОЙКИ

Лудогорец/Динамо Загреб 49.500
Цървена звезда/Пюник 46.000
ФК Копенхаген 40.500
Шериф Тираспол/Виктория Пилзен 31.000

НЕПОСТАВЕНИ ДВОЙКИ

Карабах/Ференцварош 25.000
Будьо Глимт/Жалгирис 17.000
Макаби Хайфа/Аполон Лимасол 14.000
Трабзонспор 5.000

България с три медала при момичетата на ЕП по борба в Самоков

Българските състезателки по борба завършиха на девето място в отборното класиране на Европейското първенство по борба в Самоков.

Крило сменя ЦСКА със Славия

Крилото Илиан Антонов, който е собственост на ЦСКА и през изминалия сезон се състезаваше за дублиращия тим на „армейците“ във Втора лига, ще продължи кариерата си в Славия.

Официално: Добруджа потвърди раздялата с Ясен Петров

Ясен Петров вече не е старши треньор на Добруджа, съобщиха от клуба.

ЦСКА с лагер в Австрия

“Червените” пак се готвят зад граница

Исак Соле аут от ЦСКА

ЦСКА е все по-близо до раздяла с едно от зимните си попълнения – Исак Соле, от когото се очакваше да има ключова роля в отбора.

Много важна крачка за новия стадион на Левски

Столична община издаде виза за проектиране на новия “син” дом