3. Лудогорец ще се връща на победния път в мач без значение

Лудогорец ще се връща на победния път в мач без значение

Превю за срещата с Локо Пд

Лудогорец ще се връща на победния път в домакинство на Локомотив (Пловдив). Двубоят от 34-ия кръг на efbet Лига на "Хювефарма арена" стартира в 18:30 часа и ще се излъчва по DIEMA SPORT. Мача може да проследите и с NOVSPORT.COM.

Разградчани вече спечелиха 13-ата си поредна титла и днес ще празнуват със своите фнове. Това е и последното домакинство за Лудогорец през този сезон.

След успеха над ЦСКА, който гарантира спечелването на efbet Лига обаче последваха две загуби. Първата бе срещу Ботев (Пд) във финала за Купата на България, което не позволи на "орлите" да запишат дубъл през тази кампания. Преди няколко дни пък Лудогорец отстъпи на Черно море с разгромното 0:4, което се оказа и най-голямата загуба за шампионите в родния елит.

Локомотив се намира в доста лоша форма след разделянето на отборите. В първата шестица "смърфовете" имат три поредни загуби и се намират на петата позиция. След като градския съперник Ботев спечели Купата на България, вече четвъртата позиция в efbet Лига не означава нищо и така напрактика Локомотив няма за какво да се бори до края на сезона. Към момента тимът на Александър Томаш е пети, на 3 точки от четвъртата позиция и на цели 12 от третата.

В миналия кръг пловдивчани загубиха от Левски. Тогава "черно-белите" поведоха с 1:0, но допуснаха обрат до 1:2.

Вероятни състави:

ЛУДОГОРЕЦ: Пепеляшев; Сон, Вердон, Алмейда, Недялков; Гонсалвеш, Нареси; Делев, Неделев, Рик, Р. Секо

ЛОКОМОТИВ ПД: К. Томов; Е. Али, Т. Павлов, Сегура, Лясков; П. Андреев, Х. Иванов, Райнов, Медвед; Евандро; Нтело

СЪДИЯ: Мариян Гребенчарски