Лудогорец стартира втория етап от продажбата на билетите за Милан

Лудогорец стартира втория етап от продажбата на билетите за Милан

Пропуските са само за феновете, подкрепяли тима в груповата фаза на Лига Европа

Лудогорец съобщи, че в понеделник (29 януари) стартира втората фаза от продажбата на билетите за мача с Милан от 1/16 финалите на Лига Европа.
 
Двубоят ще се играе на 15 февруари на „Лудогорец Арена“. Право да закупят входни талони за сблъсъка с „росонерите“ ще имат само притежателите на билет от домакинските мачове на Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа срещу Хофенхайм, Брага и Истанбул Башакшехир.
 
Както е известно, на 19 януари при огромен интерес приключи първият етап от продажбата на билетите за мача с Милан.
 
Тогава право да закупят входни талони имаха притежателите на абонаментни карти, членовете на фенклубовете и спонсори на клуба. Билети ще се продават до изчерпване на количествата. 
 
Цените на билетите за мача с Милан са следните:
 
Централна трибуна - 90 лв.
Сектор В блок 3,4 – 90 лв.
Сектор В блок 1,2,5,6 – 75 лв.
Сектор А1 – 75 лв.
Сектор Б (трибуна Моци) - 50 лв.
 
Лудогорец напомня, че няма да се продават билети за сектор А на „Лудогорец Арена“, в който ще бъдат настанени феновете на Милан. Всички входни талони са предоставени на италианския клуб, който единствен е отговорен за тяхното разпространение.

 

От Университатя Крайова: Бяхме почти приключили сделката с Рейналдо, Левски го взе на другия ден

На всички в Университатя Крайова още им тежи за загубата от Левски и най-вече от това, че вина за отпадането на тима има Рейналдо.

Браво! Илиев и Димитров попаднаха в идеалния отбор на кръга в турската Лига 1

Двамата се отчетоха с голове за отборите си

Андрей Йорданов: Мисля, че сме подготвени, отиваме за добър резултат

Фланговият футболист на ЦСКА Андрей Йорданов говори преди заминаването на "червените" за Крит.

Левски се разделя с основния си спонсор

Мило Борисов на прощаване: Левски винаги ще остане част от мен

Отново свързаха името на Мрезиг с Левски

Хусем Мрезиг най-вероятно също ще се озове на "Герена", твърдят в Русия.

ЦСКА излетя за Крит без Мартино и Пиедраита

ЦСКА замина за остров Крит и първата среща с ОФИ с десният бек Тамиму Уору в групата си.