Лудогорец U15 отнесе Ботев (Пд) с 3:0

Лудогорец U15 отнесе Ботев (Пловдив) с класическото 3:0 в мач от VI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години, съобщи официалният сайт на 12-кратните шампиони. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Талантите на шампионите откриха в 12-та минута след точен удар на Тимур Мустафа. Последния пас даде Преслав Стойков. След това двамата пропуснаха от ситуации, в които останаха сами срещу вратаря на съперника. Първото полувреме завърши при този резултат.

Само три минути след подновяването на играта Джем Андонов прати топката в мрежата за 2:0, а асистенцията бе на на Тимур Мустафа. В 62-та минута "канарчетата" останаха с човек по-малко на терена, след като техен състезател бе изгонен с втори жълт, респективно червен картон, за опасна игра. В 73-та минута Петър Клявков оформи крайното 3:0.

"За пореден път не успяваме да решим мача по-рано.Пропуските ни при 1:0 предизвикаха известно напрежение в действията ни. След втория гол всичко си дойде на мястото и стигнахме до изразителния резултат. За отбелязване е, че не доуснахме нито една сериозна възможност за гол пред нашата врата", коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Милен Маринов.

Лудогорец е само на една титла от рекорда в Европа

Тимът се изравни с БАТЕ Борисов и Розенборг

Християн Петров: Боли ни! Това не приляга на ЦСКА!

Бранителят бе много разочарован след загубата от Лудогорец

Петричев: Искаме да влезем в групите на Шампионската лига

Изпълнителният директор на Лудогорец си постави високи цели

Щастливият Дерменджиев: Има си място за тази титла! Поздравявам всички!

Треньорът на Лудогорец бе на седмото небе след триумфа

Белчев: Не отива на ЦСКА да е на второто място

Треньорът на "червените" бе разочарован след загубата от Лудогорец

Недялков: Враждата между нас и ЦСКА поражда агресия

Капитанът на "орлите" бе много щастлив след спечелената титла

Георги Костадинов спечели титлата на Кипър с неговия АПОЕЛ (Никозия)(ВИДЕО)

Това се случи по доста любопитен начин

ЦСКА 1948 II засили Черноморец (Бс) към аматьорите, Спартак (Варна) се върна към победите