Любо Пенев пое Литекс, дебютира срещу ЦСКА

Любо Пенев пое Литекс, дебютира срещу ЦСКА

Любослав Пенев е новият треньор на Литекс. Той и екипът му ще бъдат представени от президента Трифон Попов на пресконференция в петък

Любослав Пенев е новият треньор на Литекс. Той и екипът му ще бъдат представени от президента Трифон Попов на пресконференция в петък (03.09.2010) в 9:15 ч. на градския стадион в Ловеч. 

 

Пенев пристига в Ловеч с екип в състав Ради Здравков и Давид Родригес. Петко Петков, който води шампионите след уволнението на Ангел Червенков също ще попадне в екипа на Любослав Пенев.
 
Първият двубой на Пенев по стечение на обстоятелствата ще бъде срещу бившия му тим ЦСКА. Срещата ще се играе на 11 септември на националния стадион.

 

Треньорът на Болоня: Посвещавам успеха на моите играчи

"След някои разочарования, мисля, че заслужихме това", каза Винченцо Италиано

Огромен проблем пред Илиан Илиев за битката за бронза

Мазир Сула не е възстановен от контузията си

Левски обяви програмата си до мача с Лудогорец

Вижте я

ЦСКА готви трансферен удар

"Червените" отмъкват най-добрия халф в израелското първенство без пари

Левски се договори с халф от еfbet Лига

"Сините" взимат футболист на Спартак Варна

ЦСКА ще бъде в бяло за големия финал

Причина за това е стартиралата преди два сезона. Кампания на БФС и ПФЛ, свързана със зрителите с цветна слепота.

Септември без право на грешка срещу Хебър

Столичани водят битка за директно оцеляване

Локо Пд и Ботев Вр в спор за жизненоважни точки

Срещата е днес от 17:45 часа

Локо Пд кани Партизан за юбилея

Предлагат работа в клуба на легендата Мартин Камбуров