Любо Пенев: Продължаваме да се готвим

Любо Пенев: Продължаваме да се готвим

Той заяви, че контролата с Миньор Перник е била полезна на отбора му

Старши-треньорът на Хебър Любослав Пенев определи като полезна контролата на водения от него тим срещу втородивизионния Миньор(Перник), спечелена от "зелените" с класическото 3:0. Попаденията за хебърци в играния на стадион "Георги Бенковски" при закрити врата мач бяха дело на Венсан Марсел (8) и Стоян Стоичков (81, 89). Спарингът бе неофициален дебют за Любослав Пенев на треньорския мостик в Хебър.

"Използваме паузата в първенството да се опознаем, да поработим интензивно с момчетата и да ги освежим физически преди серията тежки и отговорни мачове, които ни очакват. Ще акцентираме и върху някои технико-тактически похвати. Продължаваме да се готвим и гледаме напред", коментира след проверката Любослав Пенев.

 

Заради контузии участие за Хебър в спаринга с "чуковете" не взеха Ивайло Михайлов, Богомил Божуркин и Арсенио Валпорт, а Марк-Емилио Папазов е на лагер с националния отбор до 21 години. В неделя и понеделник хебърци ще почиват, а от вторник ще подновят занимания в подготовка за контролата с Локо(Пд), която ще се играе идната събота.

Колумбийски защитник приключи с ЦСКА

Защитникът Браян Кордоба не се появи на първата официална тренировка на ЦСКА за новия сезон, а отсъствието му само засилва съмненията, че престоят му на „Българска армия“ е към своя край.

Дубълът на ЦСКА замина на лагер

Дублиращият отбор на ЦСКА, воден от Владимир Манчев, замина вчера следобед за Етрополе, където ще проведе подготвителен лагер.

Ники Илиев: За Левски успех е само първото място

Ако малко по-добре се бе справил Левски, още миналия сезон след грешките, които направи Лудогорец, можеше да стане шампион.

Седем играчи пропускат първата контрола на Левски

Сините се изправят на 21 юни, събота, срещу Спартак Плевен.

Беласица започна подготовка с водосвет за здраве

Новият старши треньор Христо Господинов изведе футболистите на първото занимание

Локо София прати вратар във Втора лига

Жарко Истатков ще пази за Спортист Своге

Пирин стартира подготовка, чака шестима на проби

В първата тренировка участие взеха 24 футболисти

Вихрен започна с трима нови и двама на проби

Новакът във Втора лига чака и двама бразилци

Черноморец Бургас взе бивш нападател на ЦСКА

Калоян Кръстев подписа с "акулите"