Люпко успокоил Ел Маестро за мястото му

Люпко успокоил Ел Маестро за мястото му

Петрович обяснил, че не е дошъл в ЦСКА, за да бъде треньор

Легендата Люпко Петрович е обявил пред настоящия треньор на ЦСКА Нестор Ел Маестро, че не е дошъл на „Армията", за да му вземе поста.
 
Това е станало в разговор между двамата на четири очи. Припомняме, че носителят на КЕШ с Цървена звезда беше назначен като консултант в червения клуб в края на миналата година.
 
Това стана, след като стола на Ел Маестро се разклати солидно, а основната причина беше загубата от Левски. От „Армията" разкриха пред „Меридиан мач", че самият Ел Маестро е разбрал в последния момент за назначението на Петрович и в никакъв случай не го е искал.
 
Интересно е да се спомене, че именно Люпко е препоръчал младия си сънародник на ЦСКА. Впоследствие обаче легендарният треньор, който в кариерата си е водил и Левски, се възмути от факта, че Е л Маестро се е отрекъл публично от Сърбия. Петрович дори разкритикува Нестор, а месец по-късно двамата бяха събрани на „Армията".
 
На този етап и Люпко, и ръководството на „червените" твърдят, че няма шанс Ел Маестро да бъде сменен, но в същото време „армейската" общност е наясно, че Петрович не беше привикан в София случайно.

 

ЦСКА в преследване на втора поредна победа срещу Арда

Арда ще бъде домакин на ЦСКА, но не в Кърджали, а на стадион „Берое“ в Стара Загора днес в отложения мач от петия кръг на efbet Лига.

Марин Петков все още опция за Макаби Хайфа

Израелският гранд Макаби Хайфа не се отказва от привличането на Марин Петков. 

Керкез пак избира Турицов пред Теодор Иванов

Треньорът на ЦСКА Душан Керкез във втори пореден мач ще предпочете Иван Турицов пред привлечения през лятото Теодор Иванов.

Костадинов: Веласкес е лидерът на Левски

Халфът на Левски и един от лидерите на тима Георги Костадинов се изказа много ласкаво за треньора Хулио Веласкес преди двубоя с Лудогорец.

Черно море отказа над половин милион от община Варна

Решението е временно

Официално: Нов договор за вратаря на Берое

Продължаваме да изграждаме бъдещето заедно, радват се в Стара Загора

Ботев (Пд) взима бивш играч на Уотфорд

Самуел Калу е бивш национал на Нигерия

Официално: Арда представи Ивелин Попов

Договорът му е до лятото на 2026 г.

Обявиха колко дължи Спартак Варна на футболисти

363 921,57 лeва са текущите задължения