Манчев: Първата ми цел е да стабилизирам играта на Хебър

Манчев: Първата ми цел е да стабилизирам играта на Хебър

Вижте какво каза новият треньор

Новият старши треньор на Хебър (Пазарджик) Владимир Манчев заяви, че първата му цел е да стабилизира отбора като игра и резултати. Манчев пое поста през миналата седмица на мястото на италианеца Фулвио Пеа, който беше назначен за спортно-технически директор.

Новакът в Първа лига Хебър заема 14-ото място във временното класиране със само две победи в 11 мача и актив от 7 точки. 

"Първата и непосредствена цел пред мен е отборът да се стабилизира като игра и резултати. По отношение на първото вече сме предприели стъпки в тази насока, тренираме усилено, готвим се сериозно и отговорно. Да, времето ни притиска, но ние сме така от самото начало и няма да се оправдавам с това. Истината е, че трябва да работим много здраво, за да наваксаме пропуснатото. Ще търсим подобрение и надграждане във всяка една фаза на играта, защото проблемите не бяха само в противниковото наказателно поле", заяви 44-годишният Манчев в интервю в клубния сайт.

Той дебютира като старши треньор в родния си град, след като досега е работил само като асистент в Хебър, Миньор Перник, ЦСКА и Нефтохимик.

"Чувството е много приятно точно с родния ми клуб да дебютирам в елита на България. Разбира се отговорността е голяма, осъзнавам я и съм готов за тази крачка и съм оптимист, че ще се справя. Това е и най-голямата тръпка. Аз съм много благодарен на ръководството за гласуваното ми доверие и съм 100 процента убеден, че ще го оправдая", каза той.

Владимир Манчев ще дебютира начело на Хебър при гостуването на Арда. Според букмейкъра INBET тимът от Пазарджик е аутсайдер в този мач. Залози за "двойка" в Кърджали се приемат при коефициент 6,90. Равенството е оценено с 4,31, а евентуален успех на домакините с 1,53.

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач