Марадона: Бербатов и Рууни са изключителни

Марадона: Бербатов и Рууни са изключителни

"Пред Карлос стои голямо предизвикателство. Той трябва да се пребори за титулярното място в двама невероятни футболисти, каквито без съмнение са Димитър Бербатов и Уейн Рууни. Той се притеснява от ситуацията, защото все по рядко намира място в титулярния състав. Аз обаче вярвам в него и смятам, че може да се справи. Формата му е добра и съм доволен от това, което показва. Знам, че Фъргюсън ще разчита на него и той отново ще стане неизменна част от Юнайтед, заяви Дон Диего.

Легендата на световния футболил и настоящ селекционер на Аржентина Диего Марадона призна пред медиите, че според него на Карлос Тевес ще му бъде много трудно да се пребори за титулярно място в състава на Манчестър Юнайтед с изключителните Уейн Рууни и Димитър Бербатов. Това съобщава английският таблоид "Сън".

 

"Пред Карлос стои голямо предизвикателство. Той трябва да се пребори за титулярното място в двама невероятни футболисти, каквито без съмнение са Димитър Бербатов и Уейн Рууни. Той се притеснява от ситуацията, защото все по рядко намира място в титулярния състав. Аз обаче вярвам в него и смятам, че може да се справи. Формата му е добра и съм доволен от това, което показва. Знам, че Фъргюсън ще разчита на него и той отново ще стане неизменна част от Юнайтед, заяви Дон Диего.

 

Както е известно, Марадона е предприел обиколка из Европа, където иска лично да се запознае с качествата на неговите избранници и да прецени на кой ще разчита за напред. През миналата седмица Диего посети тренировка на Манчестър Юнайтед, където предизвика истински фурор сред играчите. На въпросното занимание сър Алекс накара своите футболисти да се опитат да впечатлят Диего. Всички в тима се снимаха с него, а капитанът на "червените дяволи" Рио Фърдинанд му подхвърли шеговито да разказва на хората, че се е сблъскал с истинска звезда каквато е Фърд.

Беласица започва зимна подготовка на 4 януари

Старши треньорът Живко Желев предвижда пет контроли

Левски почете незабравимия Никола Котков

От Левски отбелязахаха 87 години от рождението на Никола Котков.

Спартак Варна уреди три контроли

Спартак Варна намери съперници за три контроли по време на зимната подготовка.

Макун: Европа ни даде увереност

Централният защитник на Левски Кристиан Макун направи равносметка за изминалия полусезон в първенството.

Бурас може и да не играе на КАН

Халфът на Левски Акрам Бурас може и да не попадне в групата на националния отбор на Алжир за предстоящото участие на Купата на африканските нации.

Защитата на ЦСКА е сред най-слабите от началото на века

Представянето на ЦСКА в защита определено бе един от основните проблеми на отбора през есента в efbet Лига.

Христо Янев с първа загуба начело на ЦСКА от 9 г.

На „Тича“ Христо Янев допусна първа загуба начело на ЦСКА от цели 9 години, след като отборът му отстъпи с 0:2 на Черно море.

Разкриха нови подробности за тормоза спрямо Асен Митков

Полузащитникът на Левски - Асен Митков е станал жертва на жесток тормоз от страна на привърженици на отбора, които са го нарочили за внновник номер 1 на "Герена".

Локо София се пробва за Охене

Локомотив София ще се пробва за халф на Левски.