Марешки за Велев: Трябва да бъде изхвърлен от футбола

Марешки за Велев: Трябва да бъде изхвърлен от футбола

"Аз ще направя трибуна "Бесика", но Кокала никога няма да стане космонавт", каза босът на Локо (Пд)

 Босът на Локо Пловдив Веселин Марешки отговори на нападките на треньора на Локо Сф Емил Велев по повод загубата на отбора от Ботев Bp на "Лаута" с 0:1. Кокала заяви, че черно-белите нарочно са дали мача, за да изпаднат столичните железничари.

 
"Дадох много пари да се освободя от него. Той умее да води отборите си към изпадане. Ще отговоря на всеки гражданин, но не и на човек, който не става в своята област. Аз ще направя трибуна "Бесика", но Кокала никога няма да стане космонавт. Преди време нещо такова беше казал. За да си космонавт, трябва да си много интелигентен. Повече не ме занимавайте с него", категоричен бе аптекарският бизнесмен.
 
"Загубата от Ботев Враца е изненадваща. При първото ни поражение от тях подложих футболистите на детектор на лъжата. Не е нормално да падаме от такъв отбор. Яд ме е за загубата преди няколко дни, но имахме малшанс", каза Марешки.
 
Той добави, че на българския футбол не са му нужни хора като Емил Велев.
 
"Кокала трябва да бъде изхвърлен. Това ли е примерът на публиката? Човек с подобно държание? На българския футбол му трябват професионалисти. Две грешки съм направил досега - да оставя Кокала в началото и да оставя лидера на феновете Коцето Славов", уточни Марешки пред Канал 3.
 
Добруджа ще отлепя от последното място в Анталия

Добруджа ще проведе част от зимната си подготовка за пролетния дял на сезона в турския курорт Анталия.

Хьогмо: Добре знаем каква е разликата с Левски

Нашият план се промени с ранния гол, призна треньорът на Лудогорец

Юли Петков: След такова себераздаване и точката е успех

Помощникът на Ратко Достанич подчерта приноса на Иван Минчев

Нтумба: Можеше да победим в Разград

Вратарят на Славия със серия спасявания

Лудогорец смачка, но не победи Славия - 1:1 (ВИДЕО)

Шампионите със сериозни претенции за дузпа

Иван Стоянов: Доста добър полусезон

"Червените" се задоволиха с точка срещу Добруджа

Атанасов: Точките можеха да са 3

Треньорът на Добруджа иска скалпа на Ботев (Вр)

Шейтанов критичен към ЦСКА 1948

Не успяхме да покажем най-доброто лице, призна вратарят

Сериозна издънка на ЦСКА 1948 в Бистрица (ВИДЕО)

Добруджа с първа точка навън