Мартин Луков има нов отбор

Мартин Луков има нов отбор

Вратарят подписа с кипърския първодивизионен Кармиотиса (Пано Полемидион)

Българският национален вратар Мартин Луков подписа договор с кипърския първодивизионен Кармиотиса (Пано Полемидион), съобщи за БТА представителят на играча Костадин Башов от мениджърската агенция "P&K World Soccer Agency".

28-годишният страж премина успешно медицинските изследвания и парафира контракт за сезон 2022/2023 с опция за още един.

Той подсилва новака във футболен елит на Кипър със свободен трансфер от Арда (Кърджали).

Луков, който има 5 срещи за националния отбор на България, започна предишната кампания в Ал Таи (Саудитска Арабия), а през пролетта пази вратата на Арда с краткосрочен контракт до лятото, като не допусна гол в три от десетте мача, в които игра.

Кармиотиса спечели промоция за елита, след като през май стана шампион във втория ешелон. Клубът има руски собственик-мултимилионер, който е амбициран да изгради солиден състав и да се бори за призовите позиции в кипърския шампионат.

Бойко Величков: Новият стадион помага за трансферите

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков говори за реконструкцията на стадион "Българска армия", който трябва да бъде изцяло завършен през лятото

Божинов: Не се делим на червени и сини, правим всичко възможно да помогнем на Любо

„За мен трябва повече да си уважаваме футболистите, които са допринесли и направили много за българския футбол", каза той

Гаджев: Любо Пенев е един от треньорите, от които съм научил най-много

"Колоритен, строг, но справедлив", каза бившият халф за Ел Голеадор

Миланов: Любо Пенев е като мой баща, сигурен съм, че ще се справи

"Той е един от малкото, които са ми помогнали в моята футболна кариера и на които дължа всичко", каза халфът

Чочев: Всеки има респект към Любо Пенев

“Един изключителен треньор, професионалист, държи на всеки един детайл", каза халфът

Радослав Здравков: С този характер Любо ще пребори болестта

"Сега в момента всяка една дума е излишна", каза той

Трио ненужни не иска да си тръгва от Левски

Преговорите продължават

Мартин Камбуров: Пиша 6+ на Локо Пд за есента!

"Ако един ден се върна, ще бъде по моя начин", каза бившият нападател

Изненада: Алвеша поема Монтана

Очаква се в отбора да бъдат привлечени и нови футболисти