Миланович: Искахме да бием Левски

Миланович: Искахме да бием Левски

Имаше психически срив, призна треньорът на Крумовград.

Неманя Миланович, треньорът на Крумовград, похвали своите футболисти след 2:2 с Левски. Наставникът призна, че отборът му е претърпял срив по време на срещата, но след почивката се е събудил.

"Отворихме мача, но и контролирахме събитията. Левски имаше повече положения, но се надигравахме. Искахме да победим. Изгубихме концентрация при статичните положения и съперникът ни изравни. Имахме слаби 15-20 минути, в които паднахме психически. Второто полувреме заиграхме по-агресивно, действахме ек на ек. Беше труден мач, защото част от играчите не бяха на 100% здравословно. Имаше и непланирарни смяни, но това е част от футбола. След 0:4 от Локомотив Пд показахме реакция. Поздравявам играчите за характера."

Исак: Резултатите ще дойдат

Александър Исак остана доволен от борбения дух на Ливърпул при равенството 2:2 с Нотингам Форест, но призна, че е необходимо подобрение

Хъл е 2 от 2 във Висшата лига (ВИДЕО)

Хъл записа втора шампионатна победа, след като спечели с 1:0 гостуването си на друг новак в лицето на Ковънтри

Сдружение ПФК Ботев излезе с официална позиция след публикацията на Константин Ганев

От Сдружение ПФК Ботев излязоха с официална позиция относно публикацията на бившия изпълнителен директор на Ботев Пловдив – Константин Ганев

Левски насрочи пресконференция

Очаква се от Левски да обявят новия генерален спонсор и Еду за новата силна фигура на “Герена”

Дучето: ЦСКА не е полигон за неудачници!

„Моите идоли се бореха винаги за първото място. Който не го е разбрал, значи има ментален проблем“

Ботев (Пд) се раздели с брата на футболист на Ман Юнайтед

Датчанинът продължава кариерата си в Испания