Милен Радуканов: Искам да водя ЦСКА и срещу Берое

Милен Радуканов: Искам да водя ЦСКА и срещу Берое

"Това, че сме победили Миньор, не означава нищо", смята временният наставник на "червените"

„Тема Спорт" се свърза вчера по телефона с временно изпълняващия функциите на помощник-треньор в ЦСКА Милен Радуканов.

"Това, че сме победили Миньор, не означава нищо. Аз не съм се възгордял и не мисля, че съм постигнал нещо грандиозно. Сега не е моментът толкова за говорене. Трябват работа и действия. Няма нищо кой знае какво за казване. Готвим се за следващия мач, в който също трябва да победим. Иска ми се аз да водя ЦСКА и срещу Берое, но... не знам. Нека постигнем нещо и тогава ще има за какво да го-борим. Важното е, че поставихме добро начало. Не искам сега да ме вдигате много, много и да пишете хубави неща за мен, за да не се налага после да ме сваляте. Аз съм скромен човек и най-важното - реалист", заяви вчера пред „Тема Спорт" временният наставник на ЦСКА Милен Радуканов.

„Искрено се надявам с победата в Перник да се е туширало малко напрежението в отбора и в съблекалнята. Надявам се, че ЦСКА наистина се е вдигнал. Това е важното, защото трябва да има промяна", допълни бившият футболист на червените.

Запитан не се ли притеснява, че феновете на ЦСКА го мислят за левскар, тъй като е играл повече за сините, той каза:

„Не мисля, че съм играл повече за Левски. Играл съм и в ЦСКА, и в Левски, и в Локо Сф. Желанието ми е да работя в ЦСКА. За мен това е една голяма школа. А дали сега ще бъда старши треньор на ЦСКА или след време, надявам се, че все някой ден ще стане", добави младият наставник на червените.

Сектор "Г": Армейци, не чакайте последния момент за билети

Сектор "Г" прикани феновете на ЦСКА да се събудят, защото до дербито с Левски не остава много време

Цветомир Найденов атакува двама съдии след хикса във Враца

Найденов, пословичен с честите си Facebook изяви, нарича „гнусни корумпета“ и „идиоти“ главния съдия Георги Стоянов и помощника му от ВАР Станимир Тренчев

Ясно е кой ще поеме Миньор Перник

Владимир Манчев ще е новият треньор на Миньор Перник пише "Мач Телеграф"

Сангаре играе за Купата на Африка

Мустафа Сангаре окупира заглавията не само на родните спортни медии, но и на тези в Мали.

Чужди агенти идват за двама от ЦСКА

Чуждестранни агенти от най-различни страни ще заемат места в ложите на „Васил Левски“ за Вечното дерби.

Гласят млад рефер за дербито Левски – ЦСКА

Варианти за мач №1 са и опитните Радослав Гидженов и Никола Попов

Ботев (Пловдив) с информация за състоянието на Даниел Наумов

След инцидента в градското дерби с Локомотив

Тодор Симов: Много добре се подготвихме как да противодействаме на ЦСКА 1948

Треньорът на Ботев (Враца) говори след нулевото домакинско реми

Иван Стоянов каза какво не стигна на ЦСКА 1948 за успех във Враца

Треньорът на „червените“ говори след нулевото реми с Ботев