Милисавлевич: Сега Партизан има по-големи шансове срещу Лудогорец

Милисавлевич: Сега Партизан има по-големи шансове срещу Лудогорец

"Лудогорец разполага с много добри индивидуалности, но не се чувства комфортно, когато не води играта"

"Партизан има по-големи шансове срещу Лудогорец тази година", прогнозира бившият футболист на разградчани и настоящ на ЦСКА Неманя Милисавлевич пред сръбския вестник "Спорт".

"Лудогорец не започна добре сезона в България. Нямат победа вече три поредни мача, а това вкара напрежение в тима на Стойчо Стоев. Лудогорец играе несигурно и загуби от новак на старта на първенството. Уверен съм, че тои път Партизан има значително по-сериозен шанс да спечели", коментира Милисавлевич.

"Един от най-големите проблеми на българите е реализацията на положенията. Както и преди година, целите пред тима са влизане в групите на Шампионската лига и титла. С оглед инвестираните средства и класата неизпълнението им ще се приеме като катастрофа. Лудогорец разполага с много добри индивидуалности, но не се чувства комфортно, когато не води играта и е подложен на напрежение. В такива случаи допускат много грешки. Затова Партизан трябва да е агресивен и да пресира съперника", каза сърбинът.

 

Пьотровски се приближава все повече към Удинезе

Италианският Удинезе засилва натиска за полузащитника на Лудогорец Якуб Пьотровски, съобщава авторитетният журналист Джанлуиджи Лонгари

Фаетон се сбогува с ЦСКА, намекна за расизъм към него

Матиас Фаетон благодари на „истинските привърженици на ЦСКА“, след като бе преотстъпен в швейцарския Цюрих

Левски разкри каква е контузията на Цунами след Апоел Беер Шева

Защитникът Вендерсон Цунами, капитан на българския футболен клуб Левски, е с разтегната външна връзка на коляното на десния крак, съобщават "сините" на официалния си уебсайт

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА се раздели с Фаетон, ясно е къде отива

Фланговият футболист на ЦСКА Матиас Фаетон ще играе като преотстъпен във ФК Цюрих през новия сезон

Мартин Райнов преподписа с Янтра

Халфът остава при "ковачите"

Феновете на Левски отвяха конкуренцията в Европа

Мачът на "сините" е най-посетен от всички в евротурнирите

8888 превзе AURA Festival с игри, награди и незабравими емоции

Посетителите се потопиха в света на 8888 с интерактивни игри, предизвикателства и изненади, а най-големите късметлии си тръгнаха с награди на момента

Хебър скочи заради концерт на Цеца в Пазарджик

"Гробарите" са против концерта на стадион "Георги Бенковски"

Спартак Вн успя да задържи звездата си

Бернардо Коуто остава при "соколите"