Милянович: Ранният гол ни помогна много (ВИДЕО)

Милянович: Ранният гол ни помогна много (ВИДЕО)

Треньорът на Крумовград доволен от играта срещу Локо (София)

Неманя Миланович, старши треньорът на Крумовград, похвали тима си за играта срещу Локомотив (София) при успеха с 2:0. Треньорът похвали защитата, а също и останалите в състава за концентрацията и изпълнените указания. 

"Вкарахме рано и това ни помогна много - обясни Миланович. - Изиграхме силен мач и създадохме по-добрите положения, особено през първата част. Мисля, че контролихме двубоя в големи периоди от двубоя. Наистина съм доволен, защото имахме нашите положения. След почивката играхме умно, затворихме мача с втори гол имахме и други ситуации. Бяхме достатъчно добри, за да вземем 3-те точки."

В защита бяхме добри, концентрацията бе на ниво. Следвахме плана, изграден преди мача. В крайна сметка това се видя и даде резултат.

Мислим мач за мач, все още не сме гледали към двубоя с Локо (Пд). Показахме, че можем да се справим с всеки съперник. Ще трябва да играем на максимума на нашите възможности."

Паро Никодимов получи поздравления и подаръци от ЦСКА

Легендата навърши 80 години

Футболното училище на Ботев Пловдив отваря врати за четвърти сезон

Вижте подробности

Обновяват лекоатлетическата писта на стадион "Локомотив"

Това обяви областният управилте на София Стефан Арсов

Групата на Левски за мача с АЗ

Срещата е днес от 21:00 часа на "Васил Левски"

Кулинарно приключение в Дубай: Кои са най-добрите ресторанти в емирството?

В Дубай ресторантите не са просто място за хранене, а преживяване, което съчетава лукс, стил и незабравими емоции

Официално: Иван Иванов пое Етър

Заменя на поста Живко Желев

Левски напомни къде се продават билети за мача с Алкмаар

Срещата е днес

ЦСКА се раздели с футболист с над 200 мача за отбора

Тибо Вион вече не е част от тима

Обсъдиха бъдещето на Спартак (Варна)

Натрупаните задължения са в размер на близо 4,5 млн. лв.