Миньор и Германея не се победиха

Миньор и Германея не се победиха

На терена в Бобошево треньорът Николай Тодоров даде шанс на момчетата с по-малко игрови минути до момента

Миньор (Перник) записа първо равенство в контролите, завършвайки 1:1 Германея (Сапарева баня). На терена в Бобошево старши треньорът Николай Тодоров даде шанс да започнат на момчетата, събрали по-малко игрови минути до момента.

В края на първата част топката срещна напречната греда, след като Любо Илиев засече центриране от корнер. Миньор излезе напред в резултата в 76-ата минута. Лъчо Георгиев отклони топката след центриране на Любо Христов и я прати в левия ъгъл.

В 88-та минута Германея стигна до изравняване. Георги Младенов проби отдясно, финтира Киров и достави топката на далечната греда на непокрития Роберт Владимиров. Бившият футболист на "чуковете" от няколко метра прати топката зад Леонтиев.

От Университатя Крайова: Бяхме почти приключили сделката с Рейналдо, Левски го взе на другия ден

На всички в Университатя Крайова още им тежи за загубата от Левски и най-вече от това, че вина за отпадането на тима има Рейналдо.

Браво! Илиев и Димитров попаднаха в идеалния отбор на кръга в турската Лига 1

Двамата се отчетоха с голове за отборите си

Андрей Йорданов: Мисля, че сме подготвени, отиваме за добър резултат

Фланговият футболист на ЦСКА Андрей Йорданов говори преди заминаването на "червените" за Крит.

Левски се разделя с основния си спонсор

Мило Борисов на прощаване: Левски винаги ще остане част от мен

Отново свързаха името на Мрезиг с Левски

Хусем Мрезиг най-вероятно също ще се озове на "Герена", твърдят в Русия.

ЦСКА излетя за Крит без Мартино и Пиедраита

ЦСКА замина за остров Крит и първата среща с ОФИ с десният бек Тамиму Уору в групата си.