Миро Антонов пак се връща под наем в Монтана

Миро Антонов пак се връща под наем в Монтана

За това се договориха по телефона кметът на Монтана Златко Живков и изп. директор на Лудогорец Ангел Петричев

Мирослав Антонов отново ще играе като преотстъпен в Монтана, предаде кореспондент на Novsport.com. За това се договориха по телефона кметът на Монтана Златко Живков и изп. директор на разградчани Ангел Петричев.

Трансферът се очаква да бъде осъществен официално в четвъртък, когато Лудогорец се прибере у дома от Загреб, където утре ще се изправи срещу местния Динамо в среща-реванш от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Първият двубой в Разград завърши без победител 1:1.  

През пролетта Антонов игра като преотстъпен в родния си клуб и се превърна във водещ голмайстор на отбора, като за 13 мача вкра 7 гола и асистира за още два. Антонов бе желан и от Берое, но реши да облече отново екипа на родния си клуб.

 
Косич определи групата на Локо Пд за финала за Купата

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич определи група от 21 футболисти за финала за Купата на България срещу ЦСКА, съобщиха от клуба. 

Наше момче с две победи в Европейския шампионат по мотокрос

Българският талант в мотокроса Дани Цанков записа пореден успех в BMU европейския шампионат по мотокрос.

Славия - Монтана с променен час за заключителния кръг

БФС с решение по молба на “Нова Броудкастинг груп”

Хърватин в Левски сравни “сините” с Хайдук “Сплит”

“В цялата страна е най-обичаният и популярен отбор”, заяви защитникът

Спартак (Варна) зове за подкрепа във “финала” с Локо (София)

“Соколите” се нуждаят от задължителна победа в заключителния кръг от efbet Лига

Молдова не повика опитните си футболисти за мача с България

Двубоят в Кишинев е на 5 юни