Миро Енчев очаква труден мач срещу Славия

Миро Енчев очаква труден мач срещу Славия

Гоним възможно най-много точки в следващите ни 3 сериозни мача, допълни защитникът

Бранителят на Черно море Мирослав Енчев коментира очакванията си за предстоящия двубой със Славия за първенството и като цяло очертаващата се тежка седмица за "моряците". 
 
"Очаквам доста труден двубой. Отборът на Славия показва добри игри и със сигурност идва във Варна, за да вземе точки. Надявам се да се представим добре и да победим, с което да зарадваме треньори, ръководство и фенове. Продължаваме да си следваме целите - Топ 6, след това всяко по-предно класиране ще е добре за всички", каза защитникът. 
 
"Очертава ни се тежка футболна седмица. След Славия, пътуваме за Кърджали, където ще играем срещу добър съперник със сериозни амбиции за Първа лига в турнира за купата, а след това и гостуване на шампиона Лудогорец в Разград. Какво може да си пожелаем освен да вземам възможно най-много точки от двата мача за първенството и да продължим за купата", категоричен е Енчев. 
 
Запитан как се чувства на позицията десен краен бранител, на която играе в последните няколко мача, той сподели. 
 
"И преди съм имал срещи, в които съм играл като десен бек. Не ми е съвсем непривична тази позиция. Старая се, давам всичко от себе си и се радвам, че засега се получава. Със сигурност има още какво да се желае. Във фаза атака пък ще трябва доста повече, за да се каже, че се справям добре", заяви Енчев, който добави, че в отбора има конкуренция на всички постове, а не само в отбраната.

 

Рома оглави Серия А

"Вълците" ликуват на "Олимпико" след 2:0 над Удинезе

Живондов: Лудогорец има нужда от спокойствие и освежаване

Не трябва да гледаме Левски

Тунчев: Дисциплина и себераздаване, това им казах

Треньорът на Арда говори след победата над Лудогорец

Героят за Арда: Имахме нужда от тази победа (ВИДЕО)

Андре Шиняшики вкара победния гол за Арда срещу Лудогорец

Арда удари Лудогорец с убийствени контри - 3:2 (ВИДЕО)

"Орлите" с 21 удара и 14 корнера, но без точки от мача

Живко Атанасов: Колективът винаги е на първо място

Бранителят със силен мач в Бистрица

Иван Стоянов: Топката не искаше да влезе (ВИДЕО)

Наставникът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов говори след загубата на своя тим от Черно море

Илиан Илиев: Когато се влагаш максимално, късметът те покрива (ВИДЕО)

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев говори след трудната победа с 1:0 над ЦСКА 1948 в двубой от 15-ия кръг на efbet Лига

Автогол донесе успеха на Черно море срещу ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Варненци с ценни три точки в Бистрица