Моци: Не можем да намери треньор от днес за утре

Моци: Не можем да намери треньор от днес за утре

Техническият директор на Лудогорец – Козмин Моци, заяви, че не може да каже кога разградчани ще имат нов треньор

Моци обясни, че в момента текат преговори за прекратяване на контракта с Руи Мота, а „зелените“ не могат да намерят треньор „от днес за утре“.

„Важното беше този мач да победим, да няма продължения, в неделя ни чака тежък мач във Варна. Никога не е лесно да играеш с такива отбори, доволен съм, че победихме. Можем сега да се фокусираме към мача в неделя“.

„В този момент господин Живондов ще води отбора, ръководството ще има преговори с Руи Мота за прекратяване на договора. Кога ще има новина или информация, ще го разберете“.

„Не мога да ви кажа в този момент, нещата се случиха с Руи Мота преди ден и половина, не сме търсили треньор. Първото е, че трябва да чакаме да се прекратят нещата с Мота, после ще имаме нужда от малко време. Не може от днес за утре да намерим треньор“.

„Не, в този момент няма да има. Ще видим в бъдеще как ще продължават нещата. С Руи Мота има преговори за прекратяване. Ако има нещо ново, ще го разберете от нас“.

Цветомир Найденов си пожела Левски за Купата, иска да види дали са напреднали

Той обяви това в социалните мрежи

Цветомир Найденов поздрави ЦСКА 1948 и пожела успех на Янтра

Благодетелят на ЦСКА 1948 – Цветомир Найденов, поздрави футболистите и треньорския щаб на тима за отношението им в 1/16-финалния сблъсък срещу Янтра Габрово

Ще има по-малка буферна зона за Вечното дерби

Само близо 6500 места ще бъдат затворени като буферни зони за дербито между Левски и ЦСКА, което ще се проведе на 8 ноември на стадион "Васил Левски"

Боби Цонев: Да не избързваме с цели да ставаме шампиони

Полузащитникът на ЦСКА 1948 Борислав Цонев сподели мнението си след класическия успех над Янтра (Габрово) за Sesame Купа на България

Луканов: Сблъскахме се с друг свят

Старши треньорът на Янтра Емануел Луканов говори след загубата с 0:4 от ЦСКА 1948 за Купата на България

Иван Стоянов: Ние играем сериозно срещу всеки

Наставникът на ЦСКА 1948 Иван Стоянов остана доволен от победата на своя тим над Янтра

Билетите за Левски - ЦСКА в продажба от петък!

Билетите за голямото дерби на българския футбол между Левски и ЦСКА ще бъдат пуснати в продажба в петък (31 ноември), в 14:00 часа

След 1/8-финалите: 15 елитни и един аматьорски отбор продължават в Купата

15 отбора от Efbet лига влязоха в осминафиналите на Sesame Купа на България

ЦСКА 1948 отнесе Янтра в Габрово и продължава напред за Купата (ВИДЕО)

"Червените" показаха класа на "Христо Ботев" и заслужено продължават към 1/4-финалите