Молдовец ще свири на Лудогорец в Шампионска лига

Молдовец ще свири на Лудогорец в Шампионска лига

Мунтеан е свирил предимно мачове на юноши

УЕФА обяви съдийските наряди за първия квалификационен кръг на Шампионската лига. Сблъсъкът между Лудогорец и Крусайдерс ще бъде ръководен от молдовския рефер Думитру Мунтеан.

 
 
Мунтеан е свирил 30 международни срещи, но повечето са от турнирите U17 и U19 за национални отбори на УЕФА, както и младежката Шампионска лига. 
 
Той е познат на феновете от срещата между Левски и турския Алтънорду, загубен от "сините" с 0:5. В нея той показа ранен червен картон на "сините".
Започва изграждането на Академия БФС

Първи випуск ще бъде от началото на сезон 2026/27

Дунав Русе сключи договор с Виляреал

Дунав Русе води преговори с испански елитен клуб за съвместна работа в сферата на детско-юношеския футбол.

Левски ще се подсили на 4 поста през зимата

Левски обмисля мащабна селекция през зимната пауза. Ръководство мисли, че съставът трябва да се подсили поне на четири поста, за да се бори за титлата.

Евертон Бала на преглед в Бразилия

Атакуващият футболист на Левски Евертон Бала е преминал преглед в Бразилия. 26-годишният южноамериканец е посетил физиотерапевта д-р Фернандо Араухо.

AS: Веласкес, чудото в българския футбол

Авторитетното испанско издание AS обърна сериозно внимание на работата на Хулио Веласкес в Левски.

Сегер активно си търси клуб в Швеция

Трансферното разочарование на ЦСКА Давид Сегер не се е отдал изцяло на почивка след края на есенния полусезон.

ЦСКА започва и идния сезон на „Васил Левски“

ЦСКА най-вероятно ще стартира и сезон 2026/27 на националния стадион „Васил Левски“, пише „Тема Спорт“.

Мътят главата на Акрам Бурас

Халфът на Левски Акрам Бурас продължава да бъде обект на интерес от страна на бившия си отбор МК Алжер.

Теглят жребия за Купата днес

Днес ще станат ясни четвъртфиналните двойки за Sesame Купа на България.