Монтана без кадрови проблеми за мача с Лудогорец

Монтана без кадрови проблеми за мача с Лудогорец

Вижте групата на тима за визитата в Разград

Футболистите на Монтана ще направят днес от 16 часа една тренировка на градския стадион в Шумен, съобщиха от клуба за Novsport.com. 

След това отборът ще се настани в едноименния хотел в града, където ще остане да пренощува преди мача с Лудогорец. Двубоят с есенния хит в “А” група е утре от 14.30 ч. на “Лудогорец Арена” в Разград.

За него старши треньорът на монтанци Стефан Грозданов ще разчита на група от 19 футболисти. Гостите ще се радват на подкрепата на кмета на Монтана Златко Живков, който тръгва утре за Разград заедно със секретаря на общината Мариус Конов и директора на ДЮШ на клуба Емил Цанински.

Ето и групата на Монтана за мача с Лудогорец в понеделник.

вратари: Христо Иванов, Атанас Аршинков.

защитници: Александър Дюлгеров, Антон Личков, Димитър Коемджиев, Георги Мечечиев, Тихомир Трифонов, Радослав Бачев, Емил Копаранов.

полузащитници и нападатели: Даниел Гаджев, Димитър В. Илиев, Светлан Кондев, Янко Сандански, Николай Чипев, Владимир Мичев, Борис Кондев, Луис Едуардо, Диимитър Воденичаров, Диимитър Кр. Илиев.

Дяков: Ситуацията в Пирин е много тежка

бъде под сериозна въпросителна заради големите задължения на клуба към НАП

Предишният треньор на Лудогорец си намери нов отбор

Бившият треньор на Лудогорец - Игор Йовичевич, е новият наставник на Видзев (Лодз)

Сакалиев намекна защо напусна ЦСКА

Джеймс Ето’о катастрофирал 2 пъти за ден

Ботев (Пловдив) предложи „Колежа“ за мачовете на младежите

Вижт какво съобщиха от клуба

Димитров: Знаех с какво се захващам, никакви резултати не могат да ме съборят психически

„Младежите няма да пипаме“, каза селекционерът и коментира ситуацията с Вуцов

Кузманов с победа в Гърция

Наложи се над Дали Бланч

Сираков за Добромир Жечев: Той ми даде път в Левски

Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков присъства на поклонението на Добромир Жечев.

Стоян Колев с коментар за вратарската криза при младежите

Притеснения нямам, призна треньорът на вратарите

Тъжна вест: Почина легенда на ЦСКА

Легендата на българския футбол Иван Зафиров изигра над 400 мача за ЦСКА и остана завинаги на 77 години