Морозс аут за ЦСКА до края на годината

Морозс аут за ЦСКА до края на годината

Латвийският халф на ЦСКА Викторс Мороз по всяка вероятност няма да играе повеч през 2009 година с екипа на „червените”.

Латвийският халф на ЦСКА Викторс Мороз по всяка вероятност няма да играе повеч през 2009 година с екипа на „червените”.

Започнал невъзстановен като титуляр мача срещу Базел вчера, още около 20-та минута играчът почуства болка и бе заменен принудително от Николай Манчев.

След мача се разбра, че Мороз е скъсал мускул, което означава спокойствие и невъзможност за тренировки поне един месец. Съществува хипотетичен вариант при добро възстановяване латвиеца да се завърне в игра за последните два мача до края на годината – двубоя за купата на страната и домакинството на Рома на 16 декември, но това зависи само от конкретната ситуация и дали от ЦСКА ще искат да рискуват отново с пускането му в игра и да повторят ситуацията от Базел.

По този начин халфовата линия на „армейците” съвсем закъсва след като контузия извади няколко минути преди края на мача на „Сейнт Якобс” и бразицела Маркиньос. Той обаче сподели след мача, че болката не е голяма и вероятно ще може да играе срещу Славия. В същото време продължава да се бори с тежко вирусно заболяване и Коста Янев, който изобщо не попадна в групата за Швейцария, едва ли ще се оправи и за домакинството на „белите” в неделя.

Беретини намекна, че скоро ще се откаже от тениса

Матео Беретини загатна за възможно оттегляне от професионалния тенис

Доскорошен нападател на ЦСКА 1948 ще играе в Косово

Македонският нападател Марио Илиевски, който до скоро беше част от ЦСКА 1948, продължава кариерата си в косовския гранд Прищина

Берое се договори с новия треньор

Ръководството на Берое вече е постигнало договорка с новия треньор на клуба

Филипов с нова атака срещу ЦСКА

Бившият директор нарече Златков "пощенски гълъб"

Известен е вторият играч, към който Спартак Варна има дълг

Хърватският централен защитник Франьо Пърце е вторият бивш футболист на Спартак Варна, към който клубът има дълг

Септември София победи Славия с 2:0 в Банско

Славия загуби срещу Септември София с 0:2 в последната си приятелска среща от лагера в Банско

От Спартак Варна обясниха защо се разминаха с Моралес

Ръководството на Спартак Варна обясни защо Даниел Моралес не стана треньор на отбора.

Дунав заменя Даниел Николов с 16-годишен вратар

Досегашният страж на елитната формация на Дунав (Русе) до 16 години Теодор Кънев ще бъде постоянна част от мъжкия отбор във Втора лига, съобщиха от футболния клуб

ФИФА наложи нова санкция на Спартак Варна

ФИФА наложи втора забрана на Спартак Варна да картотекира нови попълнения в следващите три трансферни прозореца