Моуриньо е одобрил трансфера на Конате

Моуриньо е одобрил трансфера на Конате

Ибрахима Конате ще премине в Реал със свободен трансфер

Бъдещият треньор на Реал Мадрид Жозе Моуриньо одобри трансфера на Ибрахима Конате в испанския клуб съобщава Кадена СЕР в сряда. Централният защитник, който напуска Ливърпул със свободен трансфер, е приоритет в селекцията на 15-кратния клубен шампион на Европа.

27-годишният французин ще бъде алтернатива в защитата на "белите" след напускането на Давид Алаба и честите контузии на Антонио Рюдигер и Едер Милитао.

Ако премине в Реал Мадрид, Конате няма да бъде сред най-високоплатените футболисти в състава, като заплатата му ще бъде подобна на тази на Трент Александър-Арнолд.

Реал Мадрид вероятно ще подпише договор за най-малко четири сезона с мадридчани, ако Флорентино Перес бъде преизбран за президент на клуба.

Според букмейкъра Alphawin Барселона продължава да е фаворит за титлата в Ла Лига през следващия сезон. Вероятността за нов триумф на каталунците е 59,1 процента. Шансовете за краен успех на водения от Моуриньо Реал (Мадрид) са 45,5%, а тези на Атлетико (Мадрид) 9,1%. 

Веласкес: Левски върви с малки крачки напред

"Ако работим заедно и в екип, нещата ще се получават"

Черно море стартира в понеделник

Първата тренировка на „моряците“ ще се проведе на стадион „Тича“ от 17:00 часа

ЦСКА връща откритите тренировки и пресконференциите

ЦСКА ще върне пресконференциите и откритите тренировки, за да може феновете да черпят информация от първа ръка

Левски следи полузащитник на Спартак Варна

Левски следи ситуацията с халфа на Спартак (Варна) и младежки национал Дамян Йорданов, съобщава "Тема Спорт"

Джеси Марш остана доволен от храбростта на канадците

Старши треньорът на Канада Джеси Марш заяви, че е доволен от начина, по който отборът му реагира, за да стигне до равенството 1:1 с Босна и Херцеговина в първия мач от група Б на Световното първенство

Майкон няма да ходи в бразлиски гранд

Спекулациите за бъдещето на защитника на Левски Майкон продължават