НА ГЕРЕНА: Ще свърши ли серията без победа на Левски?

НА ГЕРЕНА: Ще свърши ли серията без победа на Левски?

"Сините" приемат Славия от 17,30 часа

Левски е в незапомнена серия от 6 мача без победа в Efbet лига и днес ще се опита да я прекъсне в най-старото столично дерби със Славия. Мачът на Герена е от 17,30 часа.

На 12 октомври „белите“ победиха с 2:1 в отложения мач между двата отбора. Левски стигна само до почетно попадение в добавеното време. В последните години Славия печели често в съперничеството, като е стигнал до крайния успех в шест от последните девет мача със „сините“.

Левски е в серия от пет равенства, като в две от тези срещи тимът не успя да победин борещите се за спасение Септември и Спартак Варна. Преди седмица „сините“ на два пъти повеждаха в морската ни столица, но допускаха изравняване, а в крайна сметка може да са щастливи, че не загубиха. Така успехът над Ботев Пловдив в началото на октомври остава последен за Левски в първенството.

Добрите новини за треньора Станимир Стоилов са свързани със завръщането на Ивелин Попов, който дори може да стартира от първата минута. Билал Бари и Илиян Стефанов обаче продължават да лекуват контузии, а на облекчен режим преди 156-ото столично дерби между двата отбора тренираха Филип Кръстев и Жереми Петрис, но се очаква да бъдат готови за игра.

В тима на Славия Ертан Томбак е с фрактура на ръката и няма да бъде на разположение на наставника Златомир Загорчич, който заяви през седмицата, че иска тимът да вземе точки и от мача с Левски, и от този с шампиона Лудогорец.

Левски е фаворит в мача според букмейкъра Efbet. Залози за "единица" се приемат при коефициент 1,50. Равенството е оценено с 4,65, а евентуален успех на гостите с 8,50. 

Ерик Маркус: Труден мач за Лудогорец

"Дойдохме с целта да спечелим и да продължим напред"

Младен Стоев: Септември не стоя лошо срещу Лудогорец

„Успеваемостта ни беше доста ниска.“

От Лудогорец: Нуждаем се от още повече качество

„Започнахме много добре.“

Лудогорец мина "транзит" през Септември - 3:1 (ВИДЕО)

Квадво Дуа с нови два гола

Славия съобщи кога започва зимна подготовка

В първия си официален двубой за 2026 година „белите“

Спартак (Варна) потвърди трансфера на Бернардо Коуто в ЦСКА 1948

През изминалата седмица се разделихме с нашия любимец Бернардо Коуто

ПОТВЪРДЕНО: ЦСКА 1948 уреди ас на Спартак (Варна)

Бизнесменът пусна колаж на футболиста с екипа на Спартак (Варна)

НА ЖИВО: Септември – Лудогорец 1:3 (ВИДЕО)

Гледайте и следете мача тук…

Спартак Вн взима добра сума за звездата си

Бернардо Коуто преминава в ЦСКА 1948