Национал се завръща в Славия

Национал се завръща в Славия

Владимир Николов отново ще играе за "белите"

Националът Владимир Николов ще се завърне в Славия, твърди "Гонг". 25-годишният нападател е свободен агент, след като напусна полския Корона. 

Николов премина в тима от Келце през миналото лято от "белите", а сега отново ще играе в столичния клуб. 

Първият престой на тарана в Овча Купел продължи две години. 

През миналия сезон Владимир Николов вкара един гол и направи една асистенция в 28 мача за Корона. Нападателят има 13 мача и три гола за националния отбор на България.