Националният отбор се събира в неделя на лагер в Правец за мачовете с Турция и Испания

Националният отбор се събира в неделя на лагер в Правец за мачовете с Турция и Испания

Националният отбор на България ще се събере на лагер в неделя, 5 октомври, в Правец

Там ще стартира с подготовката си за предстоящите световни квалификации с Турция в София (11 октомври, 21:45 ч.) и с Испания във Валядолид (14 октомври, 20:45 ч. местно време).

В понеделник, 6 октомври, националният селекционер Александър Димитров и двама футболисти ще застанат пред медиите в 17:30 ч. на тренировъчния комплекс в Правец. От 18:00 ч. ще започне тренировката на отбора, като първите 15 минути от нея ще бъдат открити за журналисти.

В петък, 10 октомври, пресконференцията на гостите от Турция ще започне в 19:00 ч. и ще се проведе в зала “Родина” на Националния стадион “Васил Левски”. Преди и след нея журналистите, чиито молби за акредитации са одобрени, ще може да получат своите акредитации пред централния вход на стадиона. Отборът на Турция няма да провежда тренировка в София.

Пресконференцията на България в зала “Родина” ще започне в 20:30 ч., като отново преди старта й акредитираните медии ще може да получат своите пропуски пред главния вход на стадиона. Официалната тренировка на родния тим е с начален час 21:00 и първите 15 минути от нея ще бъдат отворени за журналисти.

Националният отбор на България ще излети за Валядолид с чартърен полет от Терминал 2 на летище “Васил Левски” София в понеделник, 13 октомври, в 9:30 ч.

По-късно същия ден – от 19:30 ч. местно време (20:30 ч. българско) – на стадион “Хосе Сория” във Валядолид ще се проведе пресконференцията на България. Половин час по-късно – в 20:00 ч. местно време (21:00 ч. българско) – започва и официалната тренировка на тима.

Националният отбор ще се завърне на българска земя около 15:00 ч. в сряда, 15 октомври.

Миналата седмица Димитров обяви списъка с играещите в чужбина български национали, а в следващите дни ще стане ясна и пълната група за квалификационните срещи.

Официално: Нова промяна на собствеността в ЦСКА

Валтер Папазки еднолично поема издръжката на клуба

Родните клубове делят 3,520 милиона евро от УЕФА

Караиванов обясни начинът на формиране на размера на средствата

Ивайло Петков: Късмет? Ботев Враца е доста сериозен отбор

Тази година е доста интересно първенството, призна шефът на Арда

Първо в NS: Опитен футболист си тръгна от Славия

Денислав Александров вече е свободен агент

Левски изказа съболезнования за Боян Радев

Поклон пред светлата му памет!, обявиха от "Герена"

Моци доволен, че Левски е съперник

Страдаме от контузиите през последните 6 месеца, призна шефът на Лудогорец

Боримиров след жребия: Титлата е приоритет за Левски

"Сините" с най-тежкия съперник в турнира

Три огромни дербита за Купата!

Левски - Лудогорец, ЦСКА - ЦСКА 1948 и Ботев (Пд)- Локо (Пд)

Край на сагата! Левски и Спорт Републик не се разбраха!

Инвестиция няма да има