Нападател на Малмьо се закани на Лудогорец

Нападател на Малмьо се закани на Лудогорец

В Хърватия подгряха за дуела Кахлина - Чолак

Медиите в Хърватия нямат търпение да проследят дуела между вратаря на Лудогорец Кристиян Кахлина и централния нападател на Малмьо Антонио-Мирко Чолак.

Стражът на "орлите" имаше отлични намеси в двубоите от третия квалификационен кръг срещу Олимпиакос, като спаси и дузпа в реванша на централния нападател на гърците Ахмед Хасан.

"Кристиян Кахлина помогна на Лудогорец да направи чудото срещу Олимпиакос. А сега ще трябва да показва още класа в сблъсъците с Малмьо", пише germanijak.hr и публикува интервю с централния нападател на шведите.

Чолак е роден в Германия, но е с хърватски корени. В страната блесна с екипа на Риека. След това премина през ПАОК, за да облече екипа на шведите в началото на 2021 година.

"Никога не съм вкарвал на Горица - тоест, не съм се разписвал срещу Кристиян Кахлина и Валдас Дамбраускас. Сега обаче ще имам отлична възможност да ги матирам", заяви през смях таранът. "Но нека да сме сериозни - те се представят отлично в България. Лудогорец е много силен отбор, нямам търпение да ги срещнем", каза Чолак.

Черно море пусна билетите за Добруджа

„Моряците“ приемат новака в понеделник

Босът на Локо София: Все още не сме говорили с Ивелин Попов

Собственикът на Локомотив София - Веселин Стоянов заяви, че Ивелин Попов на този етап е далеч от клуба.

Национал на България: Срещу Ямал се чувствах сякаш не съм играл футбол преди

Защитникът на България и германския Дармщат Фабиан Нюрнбергер разказа какво е да се изправиш срещу един от най-добрите футболисти в света Ламин Ямал.

Илиан Илиев: Не съм подавал оставка, а казах, че си тръгвам

Не искам да тръгвам в тази посока кой е виновен и кой не, каза наставникът

ЦСКА тайно назначи Пламен Гетов

Той ще бъде скаут, като влиза в екипа на Методи Томанов.

Левски гони трима

"Сините" мислят за нов договор на Цунами

Лудогорец върна Андерсон в строя преди гостуването на Лаута

Лудогорец получи сериозен бонус преди неделното дерби с Локомотив Пловдив.

Александър Димитров: Фокусът ми е върху младежите, а не върху мъжкия тим

Александър Димитров коментира слуховете, че може да наследи Илиан Илиев като селекционер на мъжкия национален отбор.

Левски влиза в преговори с национал

Ръководството на Левски ще седне на масата за преговори с централния защитник Кристиан Димитров.