Нападател с нулеви показатели взима номер 9 в ЦСКА

Нападател с нулеви показатели взима номер 9 в ЦСКА
Източник: БГНЕС

През миналата кампания фланелката, носена от легендарни червени голмайстори, бе носена от друго разочарование - Зюмюр Бютучи

Аарон Исека не отбеляза нито един гол и не подаде нито една асистенция в Първа лига през миналия сезон, но това не му е попречило да поиска и получи емблематичния номер 9 в ЦСКА за следващия сезон, пише "Тема Спорт".

През миналата кампания фланелката, носена от легендарни червени голмайстори, бе носена от друго разочарование - Зюмюр Бютучи. Той обаче е взел овакантената от напусналия Джонатан Линдсет "десетка" и това е освободило №9 за Исека.

Останалите футболисти на ЦСКА запазват номерата си и за следващия сезон. Както е известно, единственото до момента ново попълнение Теодор Иванов взе №14, с който баща му Валентин Илиев е двукратен шампион на България и бележи паметния гол за победата с 1:0 на "Анфилд" над действащия европейски шампион Ливърпул.

Напускането на Станислав Шопов освободи друг емблематичен номер в червената история - 8, който завинаги ще бъде свързван с най-успешния български футболист Христо Стоичков. Никой от настоящите футболисти не е проявил смелост да посегне към запазената марка на Кавалера на "Златната топка", като почти сигурно това ще направи някое от летните попълнения.

Пьотровски се приближава все повече към Удинезе

Италианският Удинезе засилва натиска за полузащитника на Лудогорец Якуб Пьотровски, съобщава авторитетният журналист Джанлуиджи Лонгари

Фаетон се сбогува с ЦСКА, намекна за расизъм към него

Матиас Фаетон благодари на „истинските привърженици на ЦСКА“, след като бе преотстъпен в швейцарския Цюрих

Левски разкри каква е контузията на Цунами след Апоел Беер Шева

Защитникът Вендерсон Цунами, капитан на българския футболен клуб Левски, е с разтегната външна връзка на коляното на десния крак, съобщават "сините" на официалния си уебсайт

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА се раздели с Фаетон, ясно е къде отива

Фланговият футболист на ЦСКА Матиас Фаетон ще играе като преотстъпен във ФК Цюрих през новия сезон

Мартин Райнов преподписа с Янтра

Халфът остава при "ковачите"

Феновете на Левски отвяха конкуренцията в Европа

Мачът на "сините" е най-посетен от всички в евротурнирите

8888 превзе AURA Festival с игри, награди и незабравими емоции

Посетителите се потопиха в света на 8888 с интерактивни игри, предизвикателства и изненади, а най-големите късметлии си тръгнаха с награди на момента

Хебър скочи заради концерт на Цеца в Пазарджик

"Гробарите" са против концерта на стадион "Георги Бенковски"

Спартак Вн успя да задържи звездата си

Бернардо Коуто остава при "соколите"