Нападател се присъедини към подготовката на Ботев Пд

Нападател се присъедини към подготовката на Ботев Пд

Елвис Ману получи по-дълга почивка

Нападателят на Ботев (Пловдив) Елвис Ману се присъедини към подготовката на "канарчетата", съобщиха от клуба.

Бившият футболист на Лудогорец получи по-дълга почивка след края на изминалия шампионат, но вече поднови тренировки с "жълто-черните". За 29-годишния офанзивен играч бяха предвидени индивидуални занимания с кондиционните треньори.

Както е известно, през пролетния полусезон Ману игра под наем в елитния нидерландски Грьонинген, който обаче изпадна от Ередивизи. 

Междувременно, Ботев продължава с подготовката си преди подновяването на шампионата в Първа лига. За "жълто-черните" предстоят две контролни срещи в събота и неделя, като "канарчетата" ще се изправят последователно срещу втородивизионния Черноморец (Бургас) и срещу сръбския Раднички (Ниш). 

Още добри новини за Керкез

Джеймс Ето’о вече тренира с топка

Феновете на Левски "свалиха" сайта на "сините"

Огромен интерес към билетите за Унгария

ОФИЦИАЛНО: Мартин Петков подписа с Ботев Враца

Доскорошният нападател на Локомотив Пловдив – Мартин Петков подписа договор с Ботев Враца

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА обяви трансфера на Дейвид Сегер

Шведският полузащитник Дейвид Сегер вече е футболист на ЦСКА, съобщиха официално от клуба

Ботев (Пд) представи нов екип (ВИДЕО)

Цената на тениската е 89 лева

Ботев (Пд) обяви нови 2 контроли

Тимът на Николай Киров среща Марица и Берое

БФС и ELITBET удължават партньорството си до 2028г.

Българският футболен съюз и компанията ELITBET, която от миналото лято е официален спонсор на Трета лига, постигнаха споразумение за удължаване на партньорството си

ОФИЦИАЛНО: Наумов разтрогна с Крит, запътва се към Ботев Пловдив

Българският вратар Даниел Наумов направи важна крачка, свързана с очаквания му предстоящ трансфер в Ботев Пловдив

Талант на Черно море с първи професионален договор

Илиан Илиев дава шанс на Емануил Няголов