Напрежение: Капитанът на ЦСКА се сдърпа с фенове на Етър (ВИДЕО)

Стадион “Ивайло” кънти „Мафия!“

В добавеното време на отложения мач от III кръг на футболната ни efbet Лига между Етър и ЦСКА се стигна до изключително спорна ситуация и много нерви както на терена, така и на трибуните на стадион „Ивайло“.

Напрежението ескалира, след като гол на домакините бе отменен с намеса на VAR заради засада, а положението бе разглеждано доста дълго време, като в крайна сметка така и не бе показано от достатъчно добра гледна точка, за да убеди феновете.

Това вбеси домакинските привърженици, както и играчите на „болярите“, които си мислеха, че са изравнили за 1:1 в последните секунди на двубоя.

Изгоненият още в 60-ата минута капитан на гостите Амос Юга пък бе заснет да влиза в пререкания с фенове на „виолетовите“.

Не е ясно какво точно провокира сблъсъка между Юга и привържениците, но в крайна сметка футболистът се успокои и си отиде на мястото. Феновете на домакините пък започнаха да скандират “Мафия, мафия!”.

Все пак ЦСКА спечели трите точки след измъчен успех с 1:0 и вече е на второто място в efbet Лига.

Германски клуб предложи договор на Андриан Краев

Георги Иванов отправи специално послание към героите от САЩ 94

На днешния ден през 1994 г. България официално се превърна в четвърта футболна сила на планетата

Официално: Божидар Краев има нов отбор