Наско Сираков призна, че очаква да преговаря с Юнайтед Груп

Наско Сираков призна, че очаква да преговаря с Юнайтед Груп

Продажбата на "сините" може да стане скоро

Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков говори за преговорите между "Юнайтед Груп" и 26-кратните шампиони. Той разкри, че не е разговарял още с представители на компанията относно бъдеща сделка.

"Нямам представа дали "Юнайтед Груп" харесват Мъри Стоилов, но на този етап аз го харесвам - пошегува се легендата на "сините" - Те провеждат одит, който е към своя край, и ако имат интерес, а мисля, че имат, най-нормалното нещо е да ме потърсят, за да разговаряме. Предполагам, че това ще се случи до дни или седмици", добави Сираков.

Той обяви, че компанията на сърбина Драган Шолак ще преговаря с тях четиримата (б.а. - него, Иво Ивков, Станимир Стоилов и Даниел Боримиров), които присъстваха на срещата с феновете.

"Част от интереса на фирмата към Левски се дължи до голяма степен на това, че Мъри е треньор", каза той, след като бе запитан за оставката, която Стоилов анонсира, в случай че клубът има нов собственик. "Като ръководители ще дадем на новия собственик възможност да избере екип, без условия. Това не значи, че те няма да преговарят с Мъри", каза Сираков по време на срещата с феновете в Карлово, цитиран от "Тема Спорт".

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Сула няма да напуска Черно море! "Моряците" задържат звездата си

Плъзнаха слухове, че той отива в Арда

Мартин Петров, Александър Александров и Емил Гъргоров в бенефиса на Мартин Камбуров

Мартин Петров, Александър Александров и Емил Гъргоров са следващите трима участници в бенефисния мач на Мартин Камбуров, съобщиха организаторите.

Адвокат: Говорих с Гонзо, Спартак Вн ще вземе лиценз

Адвокат Бранимир Балачев, който е член на УС на Спартак Варна, очакващ шест месеца съдебна регистрация, е убеден, че клубът ще вземе лиценз за следващия сезон.

Официално! Иван Стоянов е новият треньор на ЦСКА 1948

Досегашният наставник на представителния тим на столичани Александър Александров поема дублиращия отбор на ЦСКА 1948

Цунами готов за Лудогорец

Капитанът на Левски – Цунами, тренира пълноценно и може да вземе участие в предстоящото дерби срещу Лудогорец в Разград.

Берое организира среща с феновете и пусна билетите за ЦСКА

Поредната среща между футболисти на Берое с фенове ще се проведе утре във фен магазина на старозагорци, съобщават от клуба на официалната си страница във Фейсбук.

Бусато започна тренировки с топка

ЦСКА стартира активна подготовка за предстоящото гостуване на Берое в събота от 32-рия кръг на efbet лига.

Левски отчете 2024 г., вижте каква е печалбата на "сините"

Нетната печалба на Левски за отчетния период пък е 14,69 млн. лева.