Национални селекционери гледат тренировките на Лудогорец

Национални селекционери гледат тренировките на Лудогорец

Козмин Контра следи Моци и Кешеру, Старковс се учи на футбол

Настоящият селекционер на Румъния Козмин Контра, който е бивш футболист на Милан и Атлетико Мадрид, посети една от вчерашните тренировки на Лудогорец.
 
Причината е ясна - Контра искаше да види какво е състоянието на Козмин Моци и Клаудиу Кешерю, които попадат в неговите планове.
 
Той беше в компанията на генералния директор на националния тим н северните ни съседи.
 
Късната тренировка в четвъртък пък бе изгледана от селекционера на Латвия Александър Старковс.
 
Той е искал да види по какъв метод се работи в един от най-успешните източноевропейски клубове.
 

 

ЦСКА излетя за Крит без Мартино и Пиедраита

ЦСКА замина за остров Крит и първата среща с ОФИ с десният бек Тамиму Уору в групата си.

Халф на Дунав донесе малария от Африка

Надеждите, че халфът на Дунав Русе Елисее Су ще се възстанови по-бързо след тежката контузия, не се оправдаха.

Ако не сме на 101% на реванша, ще ни бъде трудно, каза Георги Костадинов

Спортният директор на Левски Георги Костадинов коментира равенството 0:0 срещу АЕК в плейофа от Шампионската лига.

Ясно е къде ще се гледат плейофите на ЦСКА

Телевизията, която излъчва българското първенство и турнира за Купата на България – Диема Спорт, ще предава и двата плейофни двубоя от Лига Европа между ЦСКА и ОФИ Крит, пише „Тема Спорт“.

Боримиров: Хулио знае какво трябва да направи на реванша

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров смята, че всичко ще се реши на реванша в двубоя срещу АЕК Атина, след като първият мач в София завърши без голове.

ЦСКА излиза без капитана в Крит

ЦСКА ще излезе с променена халфова линия за първия мач от плейофите в Лига Европа срещу ОФИ Крит