Националният отбор на България става партньор на филма за Гунди

Националният отбор на България става партньор на филма за Гунди

Страницата на БФС съобщи новината

Националният отбор на България по футбол става партньор на очаквания с интерес от почитателите на футбола филм "ГУНДИ – легенда за любовта", съобщава страницата на Българския футболен съюз.

“Щом играеш за България, не си играй…” Тези безсмъртни думи на Георги Аспарухов прекосяват епохи и носят своята непреходна сила, която задължава всеки играч на националния отбор.

"Представителният тим на България става партньор на „ГУНДИ - Легенда за любовта“. Като част от партньорството ще бъде подкрепена и инициативата по изграждането на паметник на съотборника и добър приятел на Аспарухов в националния отбор – Динко Дерменджиев. Защото трябва да помним и уважаваме легендите. Защото заедно можем повече!", се казва в информацията.