Назон получи повиквателна за националния отбор

Назон получи повиквателна за националния отбор

Той ще се завърне за Хаити за пръв път от две години насам

Голмайсторът на ЦСКА - Дюкенс Назон получи повиквателна от селекционера на националния отбор на Хаити Жан-Жак Пиер. 

Отборът на Хаити ще гостува на Монсерат на 25 март, а три дни по-късно приема в домакински мач тима на Бермудските острови в Лигата на нациите на Конкакаф.

Заедно с Назон в националния отбор на Хаити се завръщат още нападателят на израелския Макаби Хайфа Францди Пиеро и защитникът на френския третодивизионен Стад Олимпик Шолете.

Нападателят на ЦСКА не бе играл за Хаити от 2021 година. Дюкенс Назон има 4 гола в последните 4 мача в еfbet Лига. Той е голмайстор на "червените" с 11 попадение през сезона до момента. Той се разписа и в последния мач на тима срещу Локомотив (Пловдив), въпреки че след мача помощник-треньорът Величко Капланович разкри, че нападателят не е бил тренирал 4 дни през седмицата заради висока температура.

Илиян Филипов: Ботев Пловдив оцеля!

Финансовият благодетел на Ботев Пловдив - Илиян Филипов, направи равносметката на първите пет месеца и половина от управлението си

Кметът на Враца: По-унизителна победа не бях гледал

Кметът на Враца Калин Каменов използва социалните мрежи, за да сподели коментара си за осминафиналния сблъсък за Купата между Добруджа и Ботев

Крило на Локо (Пд): Пожелавам си Ботев на 1/4-финал

“Благодаря на Локомотив, че ми даде този шанс”, сподели още младият българин

Локомотив (Пловдив) разгроми Монтана за Купата (ВИДЕО)

“Смърфовете” са на 1/4-финал след 4:0

Зографски преодоля с десети резултат квалификацията в Клингентал

Българската звезда в ски скока Владимир Зографски преодоля квалификацията и за второто състезание при мъжете от Световната купа на голямата шанца в Клингентал (Германия)

Георги Тодоров: Реферите са готови за дербитата в топ 4

Един от най-опитните международни съдии в българския футбол Георги Тодоров заяви, че според него отиващата си 2025-а година е била положителна за арбитрите

Симов: Още два дена да бяхме играли, нямаше да си вкараме гол

“Когато имаш Евтимов е лесно”, допълни наставникът на Ботев (Враца)

Евтимов: Досега никога не съм губил, когато е имало дузпи

“Имам славата на дузпаджия”, добави героят за Ботев (Враца)

НА ЖИВО: Локомотив (Пд) - Монтана 4:0

Следете на живо мача с нас тук