Не на шега! Вписват Изпълкома на БФС на 1 април

Не на шега! Вписват Изпълкома на БФС на 1 април

Вижте подробности

Новоизбраният Изпълнителен комитет на Българския футболен съюз ще бъде вписан в Търговския регистър в понеделник, 1 април, популярен като Деня на шегата. Информацията е на dsport.

Избраните членове, които ще бъдат част от новия Изпълком ще са Георги Иванов танас Фурнаджиев, Николай Изов, Михаил Статев, Любомир Пейновски, Николай Андреев, Мила Христова, Румян Вълков, Атанас Караиванов, Николай Лазаров, Даниел Панов, Калин Каменов, Пламен Манолов и Теодор Тодоров, които бяха предложени от президента Георги Иванов, както и Димитър Георгиев, който бе предложен от клубовете и попадна в Изпълкома.

Първото заседание ще бъде на 3 април (сряда) от 13:00 часа, като на него предстои да бъдат избрани вицепрезидентите на БФС, като по непотвърдена информация се очаква те да бъдат трима.

Берое сменя терена на стадиона

Кметът на Стара Загора – Живко Тодоров, съобщи на страницата си във Facebook, че е стартирало обновяване на тренировъчния терен над стадион „Берое“

ОФИЦИАЛНО: Септември София представи Славко Матич

Септември (София) официално обяви новия си старши треньор - Славко Матич, който заменя на поста досегашния наставник Стамен Белчев

Леонид Шейнгезихт отпадна в Малта

Леонид Шейнгезихт отпадна във втория кръг на сингъл на турнира по тенис на твърди кортове в Малта с награден фонд 15 хиляди долара.

Нападател на „соколите“ влезе в лазарета

Чуждестранен нападател на Спартак Варна ще е аут между две и три седмици от терена

Седалките и осветлението на „Армията“ - като на Алианц Арена

Ръководството на ЦСКА избра окончателно компанията, която ще постави седалките на напълно реконструирания стадион „Българска армия“. И те ще бъдат досущ като на един от най-модерните в целия свят - „Алианц Арена“.

Живондов: Голът на Чочев е най-важният в кариерата ми

Временният наставник на Лудогорец, Тодор Живондов, изрази голямо удовлетворение след победата с 3:2 като гост над Черноморец Бургас в турнира за Купата на България.

Чочев: Всяка победа носи самочувствие

Ивайло Чочев класира Лудогорец за следващата фаза на Купата на България след победа с 3:2 над Черноморец Бургас като гост.

НА ЖИВО: Янтра - ЦСКА 1948 0:2

Следете мача с NOVSPORT.COM

Лудогорец напред за Купата с драматична победа (ВИДЕО)

Чочев класира "орлите" с гол в 94-та минута