Неделев: Левски и Лудогорец ме искаха през лятото

Неделев: Левски и Лудогорец ме искаха през лятото

"Надявам се Ботев да е по-силен от есента"

Лудогорец и Левски ме искаха през лятото, но прецених, че трябва да остана в Ботев, обяви Тодор Неделев след контролата с Раднички Ниш (2:2).

"Скоро време не съм виждал да пишат, че Левски или ЦСКА ме иска. Никой не ми е звънял. Ако има нещо, е било отдавна. Още лятото. Обичам
Ботев”, каза още националът на България.
 
Неделев говори и зпредставянето на тима в мача.
 
“Като за първа контрола е добре. Особено през първото полувреме. Изпуснахме доста положения и ни вкараха нелеп гол. Можеше да си решим мача още през първото полувреме, но това са контроли. Грешки ще има. Най-важното е да сме готови за първенството", коментира той.
 
"Надявам се Ботев да е по-силен от есента. Ще играем със силни противници и мисля, че ще надградим. Най-важно е да влезем в шестицата. Надявам се да играем пак финал, защото е нещо уникално. За Купата няма фаворит. Доста тежки мачове ни предстоят срещу Славия, а при Левски и ЦСКА е дерби. И там няма фаворит”, каза Неделев.
Футболният Пирин предлага акциите си на Община Благоевград

Футболният Пирин обяви, че ще предложи акциите на клуба на Община Благоевград.

Шеф в БФС: Не приемам подобно грозно отношение към професионален футболист и национален състезател

"То е срамно и унизително", каза Кирил Котев

Левски и Вихрен се разбраха за контрола

Проверката ще е на 28 януари

Ботев Вр се издължи, ФИФА вдига забраната

Клубът ще може да картотекира нови футболисти

Попето остава в Арда при класиране в Европа

Наскоро халфът обяви, че ще прекрати кариерата си след края на сезона

Христо Янев набеляза трима от елита на България

ЦСКА вече работи по зимната си селекция

Левски подкрепи Митков: Атаките към достойнството на наши футболист е в разрез с ценностите на клуба

Вижте позицията на "сините"

Защитник на Левски ще се оперира

Проблемите на Алдаир налагат хирургическа интервенция

Грозно!  Фенове на Левски горят снимка на Асен Митков, Анди Краев с послание

Много грозна поява от фенове на "сините"