Неделев: Стискам палци за Ботев в полуфинала с ЦСКА

Неделев: Стискам палци за Ботев в полуфинала с ЦСКА

Халфът посвети двата гола на своята приятелка

Героят за Лудогорец Тодор Неделев посвети двете попадения срещу ЦСКА 1948 за Купата на своята половинка. Халфът призна, че целта пред него и съотборниците му е защита на трофея, а на финал опитният футболист се надява да се изправи срещу любимия Ботев Пд.

"Първо искам да посветя головете на моята приятелка - обясни националът на България пред Диема спорт. - Изиграхме добър мач, имахме доста положения и можехме да спечелим по убедително. Важното е, че победихме и продължаваме към полуфиналите. Чувствам се добре в отбора, вече показвам това, което мога. Надявам се да имам още повече игрови минути и да помагам на отбора."

Халфът сподели и мнението си за жребия в полуфиналите, който го размина с бившия му клуб Ботев (Пловдив).

"Няма как да подценим отбора на Хебър, знаем какъв треньор и отбор имат. Излизаме срещу тях с две победи и гоним финал. Другият мач ще бъде много интересен. Разбира се, стискам палци за Ботев. ЦСКА също са солиден отбор и евентуален финал, с който и от двата отбора да е, ще бъде тежък, но аз искам да е срещу Ботев."

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач