Недялков готов за Септември

Недялков готов за Септември
Източник: БГНЕС

Капитанът на Лудогорец Антон Недялков ще бъде готов за гостуването на Септември София след паузата в шампионата.

32-годишният защитник отпадна от плановете на националния селекционер Александър Димитров за световните квалификации срещу Турция и Грузия. Причината, която бе изтъкната от разградчани, е преумора. Бранителят вчера тренира наравно със съотборниците си, като се включи във всички упражнения. Това означава, че той ще бъде на разположение за визитата в „Надежда“. Двубоят е на 23 ноември, неделя, от 14:30 часа. От началото на сезона Недялков взе участие в 21 двубоя във всички турнири. Той и колегите му продължават да чакат новия си треньор, който да заеме мястото на уволнения Руи Мота. Временният вариант Тодор Живондов води за последно тима при загубата с 2:3 от Арда в Разград.

Както „Тема Спорт“ написа, шефовете на орлите водят преговори с чуждестранен специалист, който в момента води национален отбор. На „Хювефарма Арена“ ще получат окончателен отговор след световните квалификации, които предстоят тази и следващата седмица. Първоначалните контакти са дали положителни индикации и се очаква те да бъдат финализирани до десетина дни.

Цолов: Знаех, че подиумът е възможен

Никола Цолов заяви, че е вярвал във възможностите си да стъпи на подиума в Абу Даби във Формула 2 още от вчера, когато бяха квалификациите.

Янев: Не мога да кажа, че сме им отстъпвали по нещо

“Надявам се да спечелим мача с Локо (Сф) за Купата”, завърши треньорът на ЦСКА

Илиев: Тежките условия ни помогнаха след нашия гол

“Доволен съм от себераздаването”, допълни треньорът на Черно море

Дробаров: Най-важното е, че победихме

Защитникът на Черно море бе с ключов принос за успеха

Уеслен: Усещането от победата е прекрасно!

Авторът на първия гол срещу ЦСКА бе щастлив

Борбен Черно море спря серията на ЦСКА - 2:0 (ВИДЕО)

Уеслен и Георги Лазаров донесоха радостта на “Тича”

Скандал! Левскари скандират: Смърт за Любо Пенев

Противно на обединението на цялата нация след новината за тежкото заболяване на футболната легенда Любослав Пенев, част от феновете на Левски вбесиха обществеността със скандална проява, твърди БЛИЦ.

Тунчев: Успяхме да си върнем облика

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев бе удовлетворен от характера на неговия отбор при успеха с 2:0 над Локомотив (Пловдив). 

Арда удари Локо Пд на Лаута (ВИДЕО)

Продължава добрата серия на отбора от Кърджали