Несебър с шест контроли през зимата

Несебър с шест контроли през зимата

Несебър вече е в почивка, след като старши треньорът Николай Жечев разпусна футболистите след двубоя с Дунав (Русе

Мъжкият отбор на ОФК Несебър вече е в почивка, след като старши треньорът Николай Жечев разпусна футболистите още след последния домакински двубой с Дунав (Русе), завършил 1:1. Тимът от старинния морски град завърши на 18-о място през есента с 13 точки.

"Делфините", както е прозвището на отбора, се събират за първа тренировка на 9 януари 2025 година. Първите дни са предвидени за функционални изследвания, които футболистите трябва да покрият, спазвайки индивидуалните си програми по време на паузата.

На този етап зимната подготовка ще протече при местни условия. Планирани са шест контролни срещи, като първата е на 22 януари срещу ЦСКА 1948, който по това време ще бъде на подготговка също в Несебър. Вторият спаринг за "делфините“ е срещу Фратрия (Варна), следват проверки срещу Созопол, Етър (Велико Търново), лидера в Югоизточната Трета лига Черноморец (Бургас) и Нефтохимик (Бургас), който е на първо място в Четвърта дивизия-регион  Бургас. Точните часове и терените, на които ще се играят контролите, ще бъдат оповестени допълнително.

Програма за зимната подготговка:

9 януари: Първа тренировка
22 януари: ОФК Несебър – ЦСКА 1948
25 януари: ОФК Несебър – Фратрия
29 януари: ОФК Несебър – Созопол
1 февруари: ОФК Несебър – Етър
5 февруари: ОФК Несебър – Черноморец (Бургас)
8 февруари: ОФК Несебър – Нефтохимик

Мота: На терена трябва да покажем, че сме фаворит

Трио пропуска визитата в Скопие

Тунчев: Ракув трябва, а Арда може да продължи напред

Треньорът с интервю за полска медия

Официално: Радослав Цонев акостира в Ботев (Враца)

Халфът се завръща на стадион "Христо Ботев"

Левски задмина ЦСКА в Европа

"Сините" вече имат по-висок коефициент

Кметът на Стара Загора: Канадци преговарят за Берое

Търсиха ни, но не можем да отговаряме за акции и прехвърляне на собствеността

Бала: Всеки футболист мечтае за такива мачове

Чувствам се добре на всички позиции, обяви бразилецът

Веласкес: Излизаме срещу АЗ (Алкмаар) без Костадинов и Сангаре

Ще играем по различен начин спрямо мачовете с Брага, обясни испанецът

ДЮШ Черно море сключи важно сътрудничество с детска школа

Школата на Черно море набира момичета от 6 до 10 години

Английски клуб с интерес към защитник на ЦСКА

Адриан Лапеня може да продължи кариерата си на Острова