Ники Златев спечели турнир по борба с великденски яйца в Черно море

Ники Златев спечели турнир по борба с великденски яйца в Черно море

„Моряците“ проведоха занимание на стадион „Младост“ на Великден

Черно море продължава подготовката си за последния мач от редовния сезон в efbet Лига – домакинство на ЦСКА 1948. „Моряците“ проведоха занимание на стадион „Младост“ на Великден, а преди тренировката футболистите си направиха бърз турнир по борба с великденски яйца.

Надпреварата, която се проведе в съблекалнята на тима, бе по предварително начертана схема. В крайна сметка до финала стигнаха Георги Венциславов и Николай Златев, като последният успя да спечели.

ПФК Черно море поздравява всички „моряци“ с настъпването на най-светлия християнски празник – Възкресение Христово.

Бъдете здрави, бъдете добри и състрадателни, и вярвайте, че заедно можем да направим живота си по-добър!

ЦСКА поставен в Лига Европа, ако вземе Купата

ЦСКА би стартирал като поставен отбор в Лига Европа към момента, показва симулация на Football Meets Data.

Определиха съдиите за предпоследния кръг във Втора лига

Вижте всички наряди

Лудогорец с информация за мача с Левски

Лудогорец уведомява всички фенове, които ще гледат на живо утрешния мач срещу Левски от XXXIV кръг на efbet Лига, че стадион „Хювефарма Арена“ ще отвори врати в 18:15 часа.

Официално: Глобиха Левски с над €5000 и отложиха решението за скандала на Черно море - Ботев Пд

Вижте всички решения на Дисциплинарната комисия към БФС

НА ЖИВО: Черно море - Локомотив (Пд) 0:0

Следете мача на живо с нас тук

Пастор: Борим се за директно участие в Лига Европа

Защитникът на ЦСКА Пастор говори за целите пред клуба до края на сезона в интервю пред бразилското издание “avassessoria.com.br”