Николай Киров: Дано нещата тръгнат в правилната посока

Николай Киров: Дано нещата тръгнат в правилната посока

"Не влязохме в динамиката на мача", смята треньорът на Спартак Варна

Старши треньорът на Спартак Варна Николай Киров заяви след поражението с 1:3 от Лудогорец, че отборът не е успял през целия двубой да бъде на нужната динамика.

„Разковничето беше през цялата седмица. Седмицата не мина по най-добрия начин, имахме доста проблеми в тренировъчния процес“, сподели Киров.

„През всички 90 минути трябваше да бъдем с нужното темпо и динамика. През второто полувреме отстъпихме и знаех, че нещата ще се случат по този начин, защото някои хора пропуснаха по няколко тренировъчни занимания през седмицата“, добави той.

„Не успяхме през целия двубой да сме с нужната динамика. Влязохме с малко по-голяма респект. След първия гол се поотпуснахме. През второто полувреме се видя, че започнахме да изоставаме. Рискувахме с включването на Вутов, но нещата при него отново не са добре. Получи се и нова контузия. Ще направим анализ след този мач. Ще видим къде са били нашите пробойни. Трябва през следващите две седмици да поправим тези грешки.“

„Дано нещата тръгнат в правилната посока в отбора. Следващият месец ще си покаже. Паузата идва в добър момент. Имаме 4-5 човека, които през тази първа седмица първо трябва да ги възстановим, за да може да ги натоварваме през втората, когато ни предстои следващият двубой“, каза още Киров.

Наско Сираков проговори за продажбата на Левски и зададе важни въпроси

Вижте цялото изявление на мажоритарния собственик на "сините"

Коджаелиспор иска голмайстора на efbet Лига

Турски елитен клуб иска голмайстора на efbet Лига Бертран Фурие, съобщава „Тема Спорт“

Славия може да има национал на Мондиал 2026

Защитникът на Славия Жордан Варела може да се окаже сред участниците на Световното първенство догодина

Гласи се нова промяна за намаляване на чужденците в българския футбол

Вижте каква е тя

Още един контузен в ЦСКА преди Берое

Крилото на ЦСКА - Иван Тасев, стана поредният играч, който попадна в лазарета на тима

Кристиан Димитров още не е сигурен, че ще преподпише с Левски

Защитникът на Левски - Кристиан Димитров, все още обмисля и не е дал отговор на предложението за нов договор, съобщава „Мач Телеграф“

Ливърпул спря пропадането с разгром насред Франкфурт (ВИДЕО)

Слот заби Салах на пейката след четирите загуби

Петър Станич: Не сме свикнали на изкуствен терен

Ще направим всичко възможно да си тръгнем с трите точки, обяви играчът на Лудогорец

Голмайсторът на Берое аут за ЦСКА

Салдо се контузи преди визитата в София