Николай Митов: Излизаме срещу ЦСКА за победата

Николай Митов: Излизаме срещу ЦСКА за победата

Треньорът на Септември (София) Николай Митов сподели пред "Мач Телеграф" очакванията си за предстоящия мач с ЦСКА

Специалистът подчерта, че концентрацията и нивото на игра ще бъдат ключови за тима му.

"Трябва да излезем с мисълта за трите точки. Много е важно как ще влезем в мача. Искам да бъдем концентрирани през цялото време и да покажем 100% от възможностите си. ЦСКА е класен съперник и ние трябва да играем на много високо ниво, за да вземем нещо от този двубой. Запознати сме с техните силни и слаби страни. Разучаваме ги и ще се постараем да подготвим нашите футболисти по най-добрия начин. Във фаза защита е много важно да сме изключително концентрирани. В такива мачове е от ключово значение да не допускаме гол", заяви Митов.

Наставникът припомни победата на Септември над "червените" през есента, но изтъкна, че този успех няма да има значение в предстоящия сблъсък.

"Това, че ги победихме през есента, не е от значение. В такива мачове нямаме какво да губим. Трябва да играем освободено, уверено и отговорно", допълни той.

Митов коментира и последния двубой на своя отбор - загубата от Спартак (Варна), като подчерта, че леки грешки в защита са коствали точки на неговия тим.

"Срещу Спартак допуснахме леки голове. Ясно е, че не можем да печелим всяка среща, но трябва да си анализираме грешките и да не ги допускаме отново", каза треньорът.

В заключение Митов определи представянето на Септември от началото на годината като много добро, но подчерта, че най-важните двубои тепърва предстоят.

"Има още пет мача до края на редовния сезон и ние трябва да извлечем максимума от тях. Не ни е лесна програмата, но докато не си свършим работата, все едно не сме направили нищо", завърши той.

Официално! Иван Стоянов е новият треньор на ЦСКА 1948

Досегашният наставник на представителния тим на столичани Александър Александров поема дублиращия отбор на ЦСКА 1948

Цунами готов за Лудогорец

Капитанът на Левски – Цунами, тренира пълноценно и може да вземе участие в предстоящото дерби срещу Лудогорец в Разград.

Берое организира среща с феновете и пусна билетите за ЦСКА

Поредната среща между футболисти на Берое с фенове ще се проведе утре във фен магазина на старозагорци, съобщават от клуба на официалната си страница във Фейсбук.

Бусато започна тренировки с топка

ЦСКА стартира активна подготовка за предстоящото гостуване на Берое в събота от 32-рия кръг на efbet лига.

Левски отчете 2024 г., вижте каква е печалбата на "сините"

Нетната печалба на Левски за отчетния период пък е 14,69 млн. лева.

Венци Стефанов: Аз и Заги искаме Иван Минчев да остане

Куп играчи са с изтичащи договори през лятото

Сираков и Боримиров привикаха Хулио Веласкес

Срещата е инициирана от ръководството на "сините" след незадоволителното представяне на отбора

Веласкес с рокада в защита за Разград

Левски започна подготовка за гостуването на новия стар шампион Лудогорец.

Брожения в ЦСКА срещу Александър Томаш

Българските играчи в тима са недоволни