Нов в Берое аут за „Герена"

Нов в Берое аут за „Герена"

Лебон е контузен, Камара няма да играе в Стара Загора заради семейни проблеми

Едно от новите попълнения на Берое Кийлън Лебон ще пропусне гостуването на Левски на старта на сезона.

Мачът е в понеделник от 20:00 часа на "Герена".

Очаква се Лебон да поднови тренировки от вторник.

23-годишният французин получи контузия в самото начало на контролата срещу Етър, която бе първа от подготовката на Берое преди старта на новия сезон.

Ако всичко бъде наред, халфът може да направи своя дебют за заралии при домакинството на ФК ЦСКА 1948 Сф, което по програма е предвидено за 17 август (понеделник).

Чаканият нов Умар Камара, както стана ясно, няма да дойде под Аязмото заради семейни проблеми.

 
Потвърдено! Кабаков ръководи финала за Купата

Съдия номер 1 в ранглистата на БФС Георги Кабаков ще ръководи финалния мач в турнира за Купата на България между Лудогорец (Разград) и ЦСКА-София, обяви днес Съдийската комисия.

Официално! МОК смени Стефка с Весела

На сайта на МОК като председател на БОК вече е записана Лечева

Треньорът на националния по минифутбол: Готови сме да стигнем до края на Световното

Селекционерът на националния отбор на България по минифутбол Николай Михов заяви, че пред отбора няма поставена конкретна цел на започващото утре Световно първенство в тази разтовидност на играта в Баку (Азербайджан). По-скоро са си поставили микроцели, а след това ще се гледа мач за мач.

Разкритие! Ясен е новият отбор на Керкез

В Полша гръмнаха с новината, че Душан Керкез е новият старши треньор на местния Краковия, в който играе българския национал Мартин Минчев.

Сериозен проблем за финала за Купата

Задава се голям проблем преди финала за Купата на България между ЦСКА и Лудогорец на Националния стадион "Васил Левски".

Строителите на "Българска армия": Феновете да заповядат догодина

Реконструкцията на стадион „Българска армия“ върви по график, увериха строителите.

Финалът за Купата вече чупи рекорди

Продадени са 34 000 билета за мача между Лудогорец и ЦСКА

Ключов играч се завръща в игра за Локомотив Пловдив

Колумбийският нападател Хуан Переа ще се завърне днес в игра за Локо Пловдив

ЦСКА обяви как ще се готви за финала

Всички занимания на тима до решителния сблъсък ще са закрити